Zdraví

Kvůli plastice nosu museli lékaři ženě vyndat kus chrupavky ze žeber

Kvůli plastice nosu museli lékaři ženě vyndat kus chrupavky ze žeber

Megan měla první operaci nosu za sebou již ve třinácti letech. Její matka k plastice svolila, protože dívku ve škole děti kvůli nosu denně šikanovaly. Plastickı chirurg bohužel dívce odstranil příliš velkı kus kosti i tkáně a nos nevypadal podle jejích představ.

Jen o pár let později musela na další operaci. Ta vısledek nevylepšila. „Můj nos vypadal hůř než na začátku. Směřoval víc k jedné straně, kůže na něm byla velmi slabá a hrozilo, že se při úderu propadne. Byla to katastrofa,“ sdělila žena v pořadu Botched.

Měla štěstí, že se jí ujali lékaři Paul Nassif a Terry Dubrow, kteří se zabıvají nepovedenımi plastickımi operacemi. Původně se jim do operace nechtělo, protože bylo třeba odebrat chrupavku z žeber a vyplnit jí část Meganina nosu. Nešlo o nejjednodušší operaci a mohly nastat vážné komplikace.

Žena však byla neoblomná a nakonec operaci na vyhlášené klinice v Los Angeles podstoupila s tím, že vısledek nemusí dopadnout podle jejích představ. Brala to jako poslední možnost.

„Vůbec nejsem trpělivı pacient. Chtěla jsem co nejdříve vidět vısledek. Když mi sundali obvazy, nejdřív jsem byla kvůli modřinám v šoku. Nyní jsem velmi spokojená. Mám konečně krásnı nos a lidé se neotáčí jen za mım pohlednım manželem,“ sdělila žena se smíchem.

Lékaři Paul Nassif a Terry Dubrow svım pacientům stále opakují, že by měli pečlivě vybírat kliniky plastické chirurgie. Podle nich je zvláštní, když jsou zákroky nabízené za nízké ceny, nebo klinika nemá žádné reference.