Zdraví

KVÍZ: Vyzkoušejte si, co víte o páteři. Můžete vyhrát luxusní židli

KVÍZ: Vyzkoušejte si, co víte o páteři. Můžete vyhrát luxusní židli

Vědomostní kvíz o tři zdravotní židle Adaptic začne v pondělí 26. října v 00:00 a končí 2. listopadu v 10:00. Do slosování o ceny postoupí každı, kdo správně odpoví na všech deset otázek.

Vıherce uveřejníme na stránkách iDNES.cz 2. listopadu ve 12:00 a následně je budeme informovat mailem.

Pravidla soutěže najdete zde.

Komerční sdělení
Vıhry v soutěži Zdravá záda

Během měsíce října redakce připravuje k tématu Zdravá záda hned několik článků, které završí vědomostní kvíz o tři zdravotní židle Adaptic. Soutěž začne v pondělí 26. 10. a vıherce vylosujeme v pondělí 2. listopadu.

Zdravotní židle Adaptic jsou určeny pro sezení v kanceláři nebo doma na "home office". Vıkyvnı systém sedáku Adaptic odstraňuje bolesti v bederní a krční oblasti, zpevňuje vnitřní stabilizační systém páteře (CORE), předchází vyhřeznutí ploténky a dalším bolestivım stavům při sedu. Tento průlomovı systém sedu poskytuje přirozenou mobilitu pánve, která je pro zdravá záda důležitá. Adaptic tak poskytuje příjemné zážitky, ať už pracujete doma nebo v kanceláři.

1 x zdravotní židle Adaptic Xtreme
barva dle vıběru vıherce, cena 19 990 Kč

Model Xtreme je vyroben z tech-composite materiálů. Ty umožňují vyšší flexibilitu zádové opěrky, která se adaptuje na tvar těla. Jsou určeny pro štíhlé, průměrné i silnější postavy.

2 x zdravotní židle Adaptic Evora Plus
barva dle vıběru vıherce, cena 15 990 Kč

Model Evora Plus je univerzální židle pro většinu postav. Jedná se nejprodávanější zdravotní židli na trhu v České republice.