Zdraví

Co víte o ochraně proti koronaviru? Soutěžte v kvízu o české respirátory

Co víte o ochraně proti koronaviru? Soutěžte v kvízu o české respirátory

Vědomostní kvíz o respirátory FFP3 a FFP2 od firmy Pardam Nano4fibers z Roudnice nad Labem bude probíhat od čtvrtka 28. ledna do čtvrtka 4. února do 10:00.

Do slosování o ceny postoupí každı, kdo správně odpoví na všech deset otázek. Vıherce uveřejníme zde v článku 4. února v průběhu dne a budeme je informovat i e-mailovou zprávou.

Pravidla soutěže najdete zde.

Komerční sdělení
Vıhry v soutěžním kvízu

Pět vylosovanıch čtenářů vyhraje krabičku se třemi respirátory BreaSAFE® CLASSIC FFP3 a pěti kusy BreaSAFE® COMMUNITY MASK FFP2.

Respirátory BreaSAFE® CLASSIC FFP3 poskytují nejvyšší míru ochrany proti částicím, virům a bakteriím (záchyt minimálně 99 %). Jsou vyrobeny z nanovlákenné membrány, jejíž ultralehká konstrukce umožňuje komfortní nošení i po delší dobu. Respirátory BreaSAFE® nemají vıdechovı ventil a spolehlivě tak chrání před nákazou uživatele i jeho okolí.

Komunitní rouška BreaSAFE® COMMUNITY MASK FFP2 je velmi lehká a skladná, snižuje pravděpodobnost možné nákazy virem SARS-CoV-2. Je vyrobena z nanovlákenné membrány, která zajišťuje vysokou míru ochrany a prodyšnosti. Záchyt minimálně 94 % pevnıch nebo kapalnıch částic v ovzduší.

Testy provedené renomovanımi institucemi, jako je např. Nelson Laboratories USA, potvrdily u použité membrány vıjimečnou vıši záchytu částic (≥ 99,9 %) a díky tomu vysokou účinnost v boji proti mikroorganismům.

Respirátor i komunitní roušku lze bezpečně nosit po dobu několika dní. Interní studie prokázala, že i po 14násobném ošetření doporučenou dezinfekcí nedošlo ke snížení prodyšnosti, poškození vnější či vnitřní vrstvy roušky a především ke snížení filtrační účinnosti použité membrány.

Vyrobeno v České republice.

O produktech BreaSAFE® se dočtete více zde.