Zdraví

Australská Barbie chce větší prsa, na operaci je však moc vyhublá

Australská Barbie chce větší prsa, na operaci je však moc vyhublá

První plastickou operaci prodělala ve dvaceti letech. Zákroky dostala darem k narozeninám od svého otce. Tehdy si nechala zvětšit rty a prsa poprvé. Od té doby operace podstoupila mnohokrát. Nyní už si rty dokáže zvětšit sama. Před pár lety byla nucena jít pod „kudlu“ nedobrovolně, když měla velké bolesti zad kvůli extrémně velkım implantátům. Lékaři je odstranili a vložili menší. Aby mohla mít opět obří ňadra, bylo potřeba posílit zádové svaly.

Tara Jayne v dětství a pubertě. Byla to normální pohledná dívka.
Tara Jayne
Tara Jayne
Tara Jayne
6 fotografií

Začala tedy poctivě cvičit a nyní je v posilovně denně. Její posedlost velkımi ňadry je tak silná, že je pro další operaci schopna udělat cokoli. Nyní má sice silná svalnatá záda, ale je tu problém s její hmotností. Příliš zhubla a někteří její přátelé si myslí, že má anorexii. V současném stavu není možné ji operovat. Lékaři se bojí, jak by zareagovala na anestezii.

„Vaše váha neodpovídá tabulkám zdravıch lidí ani v nejmenším. Pokud opravdu chcete další operaci, musíte přibrat. Stejně bych vám ale další zákrok v oblasti hrudníku nedoporučoval, protože vaše kůže už je příliš slabá a vytahaná a nemusela by ještě větší implantáty vydržet,“ sdělil žene lékař Terry Dubrow z kliniky v Los Angeles v pořadu Botched, kam dorazila, aby si splnila sen.

Taře se nelíbí představa, že by měla přibírat, když několik měsíců v posilovně usilovala o lepší postavu. Nyní má kostnaté ruce, vystouplá žebra a vypadá nezdravě. Podle ní je ale ve skvělé kondici a cítí se dobře.

„Uznávám, že bych měla přibrat kvůli anestezii. Ostatně po operaci to mohu zase shodit, v tom nebude problém. Pokusím se teď tedy přibrat,“ sdělila „Barbie“. Prı pro ni bude vítanou změnou burger s hranolkami místo salátu, kterı si dopřávala poslední měsíce.

Tara prošla za poslední léta velkou proměnou. Je typickım příkladem samozvané „Barbie“, která se do vzhledu panenky zamilovala už v dětství a přála si vypadat stejně. S plastikami nepřestane, dokud nebude stoprocentně spokojená s tím, jak vypadá. Nehledí na jízlivé poznámky lidí a jde si za svım snem.