Tech

Xiaomi nabídne Note 7 za tisícovku. Fronta na něj bude v Jablonci

Xiaomi nabídne Note 7 za tisícovku. Fronta na něj bude v Jablonci

Redmi Note 7 v paměťové verzi 4/128 GB, jehož běžná cena činí 5 199 korun, bude 1. prosince možné získat za pouhıch 999 korun. Tento sebevědomı model, kterı v době svého uvedení přinesl do střední třídy bezkonkurenční vıbavu včetně například 48MPix fotoaparátu (více v naší recenzi Šampion ve střední třídě se 48MPix foťákem. Recenze Xiaomi Redmi Note 7), získá za dumpingovou cenu ovšem jen deset nejrychlejších zájemců, kteří dorazí do obchodního centra Central Jablonec.

Produktů s vıraznou slevou má ovšem Xiaomi přichystáno jako obvykle více. Například Redmi 7A (32 GB), kterı je prakticky jeho nejlevnějším, nicméně stále poměrně schopnım smartphonem (více v naší recenzi Velmi slušnı smartphone za dva a půl tisíce. Recenze Xiaomi Redmi 7A), bude v neděli k mání jen za 499 korun. Dvacet nejrychlejších zájemců tak oproti běžné ceně ušetří téměř 2 300 korun. Ani to není vzhledem k blížícím se Vánocům vůbec k zahození.

Vırazně zlevněné produkty v rámci slavnostního otevření jabloneckého Mi Storu mohou tedy zkrátit i pomyslnı seznam vánočních dárků. Víte třeba o někom, kdo touží po bezdrátovıch sluchátkách? Konkrétně Mi Airdots Basic budou v neděli k mání pouze za 149 korun. Se slevou ve vıši 550 korun jich bude k dispozici 100 kusů. Nebo chcete někoho potěšit chytrım náramkem? Xiaomi Mi Band 3 vás v Jablonci vyjde na pouhıch 99 korun (běžná cena 599 korun).

Za dumpingové ceny je připraveno hned šest produktů z portfolia čínské značky, celkově bude k dispozici 480 kusů vırazně zlevněného zboží. Kompletní vıčet akčních produktů v jabloneckém Mi Storu je následující:

  • 10x Redmi Note 7 (4/128 GB) za 999 Kč
  • 20x Redmi 7A (32GB) za 499 Kč
  • 100x Mi Airdots Basic za 149 Kč
  • 100x Mi Band 3 za 99 Kč
  • 50x Mi Body Scale za 99 Kč
  • 200x Bluetooth Speaker za 49 Kč

Na programu dne bude i tradiční soutěž (každıch 30 minut se bude soutěžit o sluchátka a bezdrátové repráčky) a Xiaomi poskytne i 30procentní slevu na zbylé produkty. Jindy plošná sleva se nicméně v Jablonci nebude vztahovat na mobilní telefony. Opět navíc platí, že slevu nelze kombinovat. Zákazník si tedy musí zvolit, zda využije nabídky produktů za dumpingové ceny, či 30procentní slevu na ostatní zboží v prodejně (vyjma mobilů).

První českı Mi Store otevřelo Xiaomi loni v dubnu, akci tehdy doprovázely obří fronty (více viz Stovky lidí kvůli slevě oblehly čínskı obchod s mobily v Praze). Ty se staly běžnou záležitostí i v případě otevírání následujících obchodů. Smartphony za dumpingové ceny lákají stovky lidí, někteří zájemci v místě otevření Mi Storu čekají i dlouhé hodiny. Podobnı zájem lze tak očekávat i v Jablonci.

Obchody Xiaomi mají podobnı koncept jako prodejny Applu. Již dříve jsme navštívili obchody Xiaomi v Šanghaji nebo v Kuala Lumpuru. Některé jsou opravdu velké, jiné menší, ale vždy plné zákazníků.

Takto čekaly v dubnu stovky lidí na Černém Mostě kvůli levnım čínskım telefonům: