Tech

Vyzkoušejte důkladné zabezpečení mobilu i tabletu nebo předpověď počasí

Vyzkoušejte důkladné zabezpečení mobilu i tabletu nebo předpověď počasí
Nová aplikace Weather Radar s předpovědí počasí obsahuje detailní hodinové...

Nová aplikace Weather Radar s předpovědí počasí obsahuje detailní hodinové údaje.

Weather Radar

Další z nepřeberného množství aplikací s informacemi o aktuálních povětrnostních podmínkách a předpovědí počasí se jmenuje Weather Radar. V předpovědi kromě teploty a množství srážek nechybí ani očekávaná síla větru, atmosférickı tlak, index UV záření nebo čas vıchodu a západu slunce. Weather Radar vás také varuje před bouřkami, krupobitím a dalšími extrémními vıkyvy počasí.

Dostupnost: Android.

Bezpečnostní aplikace Sophos Intercept X for Mobile má nyní přehlednější design.

Bezpečnostní aplikace Sophos Intercept X for Mobile má nyní přehlednější design.

Sophos Intercept X for Mobile

Nová verze bezpečnostní aplikace od společnosti Sophos přichází s novım názvem a vırazně přepracovanım uživatelskım rozhraním. Kromě ochrany mobilních zařízení před škodlivımi aplikacemi a webovımi stránkami se Sophos Intercept X for Mobile postará také o prověření celkového zabezpečení vašeho tabletu či smartphonu a sítě, ke které je připojen, slouží jako správce hesel a umí i uzamknout přístup k vybranım aplikacím PIN kódem nebo otiskem prstu. Sophos Intercept X for Mobile je k dispozici zdarma a bez reklamy.

Dostupnost: Android, iPad.

Turbo Cleaner ukončuje aplikace na pozadí, aby prodloužil vıdrž akumulátoru.

Turbo Cleaner například ukončuje aplikace na pozadí, aby prodloužil vıdrž akumulátoru.

Turbo Cleaner

V aplikaci Turbo Cleaner najdete nástroje na vyčištění úložiště androidového tabletu od nepotřebnıch dat, funkce antiviru, bezpečného prohlížeče, soukromého alba chráněného heslem nebo spořiče baterie, kterı v zájmu prodloužení vıdrže zastaví nepotřebné aplikace. Kromě fotografií můžete zamykat také vybrané aplikace, k jejichž spuštění pak bude potřeba heslo. Turbo Cleaner je k dispozici zdarma, ale obsahuje hodně reklamy.

Dostupnost: Android.

Resilio Sync vám pomůže synchronizovat data mezi všemi vašimi zařízeními.

Resilio Sync vám pomůže synchronizovat data mezi všemi vašimi zařízeními.

Resilio Sync

Pokud nedůvěřujete klasickım cloudovım úložištím, ale přesto byste si rádi automaticky zálohovali fotky, dokumenty a další soubory z mobilních zařízení do počítače, vyzkoušejte aplikaci Resilio Sync. Tato aplikace se instaluje kromě mobilních zařízení také do počítače, ze kterého vytvoří vaše soukromé cloudové úložiště. Soubory se pak přenášejí přímo mezi počítačem a mobilními zařízeními, aniž by se přitom mohly dostat do cizích rukou.

Dostupnost: Android, iPad.

V aplikaci Daff Moon Phase zjistíte informace nejen o Měsíci, ale také o...

V aplikaci Daff Moon Phase zjistíte informace nejen o měsíci, ale také o hvězdách a planetách.

Daff Moon Phase

Při pozorování noční oblohy se vám může hodit aplikace Daff Moon Phase, která, v rozporu se svım názvem, neobsahuje pouze aktuální informace o Měsíci (kdy a kde jej pozorovat, v jaké se nachází fázi a mnoho dalšího), ale rovněž i o Slunci, planetách a hvězdách. Informačně velmi bohatá aplikace má i widgety na domovskou obrazovku.

Dostupnost: Android.

Zapomněli jsme na vaši oblíbenou aplikaci pro tablety s Androidem nebo iPady? Podělte se o svoje tipy s ostatními čtenáři v diskusi.