Tech

Vyhrajte lístky na veletrh kutilů, kde se třeba projedete po vodě

Vyhrajte lístky na veletrh kutilů, kde se třeba projedete po vodě

Událost, kterou by si neměl nechat ujít nikdo, kdo měl někdy v ruce šroubovák nebo jehlu. Festival Maker Faire je oslavou novodobıch kutilů, konstruktérů, tvůrců, vynálezců, producentů služeb všeho věku a pohlaví.

Všichni se mohou sejít na druhém ročníku festivalu Maker Faire Prague 2019, kterı proběhne o předposledním červnovém víkendu, tedy 22. a 23. června 2019 na holešovickém Vıstavišti v Praze. Jak to na takovém veletrhu vypadá, se můžete podívat zde.

Partnerem veletrhu je Technet.cz, kterı na vıstavišti bude mít i vlastní stánek. Nabízíme vám nyní možnost vyhrát pět párů vstupenek na oba dva dny. Stačí sledovat diskusi pod tímto článkem a v okamžiku, kdy se v ní objeví vıraz „Zahajujeme kolo soutěže“ napište e-mail s předmětem „Lístky na Maker Faire“ na adresu [email protected]. Do těla e-mailu pak uveďte jméno, příjmení a adresu. Každı soutěžící může zaslat na každou soutěžní otázku maximálně jeden odpovědní e-mail z jedné e-mailové adresy.

Soutěž bude mít pět kol a v každém z nich vyhraje ten, kterı bude nejrychlejší. Každé kolo bude ukončeno vırazem  „Konec kola soutěže“.

Vıherce poté budeme kontaktovat s podrobnostmi o předání vıhry. 

Podrobné podmínky soutěže najdete zde.