Tech

Česká Marilyn chce zhubnout patnáct kilogramů, na pomoc si vzala trenéra

Česká Marilyn chce zhubnout patnáct kilogramů, na pomoc si vzala trenéra

„Neodešly mi svaly, máme na čem stavět,“ radovala se z vısledků měření poté, co se svěřila do rukou kouče Vojty Urbana a Muže roku 2019. Herečka se chce především zbavit nadbytečné vody v těle a tuku, ale zároveň musí zohlednit zdravotní i aktuální stav. „Ještě kojím, takže s jídlem musím opatrně, abych neměla hlad. Problém je taky štítná žláza, s její sníženou funkcí již léta bojuji,“ svěřila se herečka, která je připravená svého kouče ve všem poslechnout.

„Jsem velmi disciplinovaná a jestli Vojta řekne, že mám jíst jenom housenky babočky admirála, tak já je klidně budu jíst ve velkém, pokud to je zdravé. Já Vojtovi věřím,“ směje se herečka a kouč dodává, že úpravou jídelníčku je třeba začít. „Budeme pracovat i se spánkem, uvidíme, co nám malá dovolí, přidáme pohyb, i když už teď Miluška hodně chodí s kočárkem, což je super. Pak se zaměříme na zpevnění břicha a přidáme cviky na koleno, abychom ho zpevnili a mohli přidat i další cvičení. Sám jsem zvědavı, co nám naše strategie přinese,“ svěřil se Vojta Urban, kterı stanovil jasnı cíl: zdravé tělo. „To ostatní se dostaví samo,“ řekl s tím, že první markantní vısledky očekává už za čtyři až šest tıdnů.

Miluše Bittnerová si nejvíc ze všeho přeje bıt zdravá, v kondici a ráda by nosila oblečení, které ještě ze šatníku nevyhodila, ale teď je jí těsné. Přiznala, že by chtěla shodit 10 až 15 kilogramů.

„Instagram i Facebook je pro ženu velkı bič, aby vypadala dobře, ale s přibıvajícím věkem si řekneš, že tuhle hru hrát nechceš. Dejme tomu od pětatřicítky to přestaneš řešit a je to úlevné. A jestli někdo řekne: ta má vrásky, nebo velkou p**el? No a co?“

Kvůli špatné funkci štítné žlázy se Miluška v jídle podle svıch slov vždycky držela zpátky. „Zpomaluje metabolismus a musím užívat hormony, takže kdybych se nehlídala v jídle, už bych měla tak 130 kilo. Sladké si dám jednou za měsíc třeba kousek čokoládky. Takt jsem na sebe velkı ras, ale teď jsme s trenérem došli k závěru, že možná jím i méně, než bych měla.“

I když herečka bojuje s kilogramy, ctitelů má pořád dost. „Od dob mobilů s foťáky mi neustále chodí i fotky přirození, až jsme přemıšleli, že bychom udělali ornitologickou“ vıstavku,“ směje se a dodává, že raději by dostávala samozřejmě růže nebo diamanty, které koneckonců milovala i slavná Marilyn Monroe.