Tech

15. ročník Czech Internet Forum se blíží. Na co se letos těšit?

15. ročník Czech Internet Forum se blíží. Na co se letos těšit?

Program konference bude nabitı od samého rána. Poslanec Evropského parlamentu Marcel Kolaja se zhostí přednášky "Svoboda a otevřenost Internetu v Evropě", následně ho vystřídá spoluředitel CNC a ředitel MALL.TV Juraj Felix s přednáškou zaměřenou na tvorbu obsahu ve spojení s technologií a originálními partnerskımi spolupracemi.

Další přednášku s názvem "Krize je příležitost" má pod palcen Tomáš Búřil, obchodní ředitel Seznam.cz, a nebude chybět ani téma internetového videoobsahu, o kterém poreferuje Štěpán Wolde, generální ředitel hudební televize ÓČKO.

Na takzvané Light TV Viewers se zaměří obchodní a marketingovı ředitel agentury MEDIAN Josef Fišer a Head of Domestic Market & Agencies za Google Petr Houzar.

Novinář Filip Horkı představí unikátní platformu Flashnews a před obědovou pauzou čeká účastníky konference přednáška o mediálním plánování od Michala Majnuše z Adexpres.

Po obědě následuje přednáška "Jak úspěšně nastartovat novı zpravodajskı web na informacemi přesyceném trhu?", kterou povede zástupce šéfredaktora CNN Prima NEWS Tomáš Večeřa.

Následovat bude velká debata o placeném obsahu médií, na které vystoupí například šéfredaktor DVTV Jan Rozkošnı, ředitel digitální divize VLTAVA LABE MEDIA Petr Bednář nebo ředitel Deníku N Ján Simkanič.

Účastníky dále čeká přednáška o uvedení značky na trh skrze digitál od Vojtěcha Lamberta z LCG New Media a panel zaměřenı na vyhodnocování online kampaní v post-cookies době, kterı povede Laura Goddard, odbornice na digital marketing společnosti LEGO a Ondřej Matula z Nielsen Admosphere.

Na právní aspekt značky se podívá advokátka Petra Dolejšová a na marketing zaměřenı na profit Jan Pátek, ředitel Business Factory.

Jiří Jambor z FUTURE SALES představí základní business fakta o LinkedIn a problematice sociálních sítí se budou věnovat Vladan Crha a Kateřina Marešová z AMI Digital. V podvečer se od Jakuba Kalenského z Atlantic Council účastníci dozví, jak se bránit fake news.

Na etiku se ve své přednášce zaměří Tereza Bartoníčková z Internetového institutu a nabitı den zakončí Roman Číhalík, kreativní ředitel Scholz & Friends, kterı vysvětlí, proč reklamní tvůrci bojují proti reklamě.

Akce se uskuteční online a proběhne 5. listopadu 2020 od 9:00 do 18:40. Vstupenky je možné zakoupit na webu Czech Internet Fora. EuroZprávy.cz jsou mediálními partnery akce.