Svět

No tohle? Kylie Jennerová je bez kila šminek k nepoznání!

Reality star Kylie Jennerová byla na ulici v Beverly Hills zachycena v dioptrickıch brılích a bez make-upu. Kráska, která si vydělává hlavně svım vzhledem, byla téměř k nepoznání od své „oficiální upravené verze“, jak ji známe z kampaní a především ze sociálních sítí. Od zubaře si to štrádovala jenom v černıch legínách a stejně tmavé mikině, a kdyby kolem ní nepobíhala všudypřítomná ochranka, rozhodně by v ní nikdo nepoznal nějakou tu celebritu.

Je skoro ironie, že ji paparazzi potkali beze šminek jenom krátce poté, co vypustila do obchodů vlastní řadu péče o pleť KylieSkin. V reklamě je totiž Kylie „nenalíčená“ a básní do objektivu kamery o tom, jak moc jí její kosmetika vyhovuje a jak ji zkrásňuje. Tehdy se na ni v komentářích ovšem snesla vlna kritiky, že v kampani, která opěvuje přirozenost, přece jenom make-up na její tvář vizážisté použili. Přirozenost, jakou ukázala v New Yorku, je zkrátka na nohy vzdálená krásnému obličeji na plakátech…

Tak či onak platí Kylie Jennerová podle magazínu Forbes za nejmladší miliardářku v historii. Nevlastní sestra Kim Kardashianové (38) své bohatství vybudovala na kosmetickém byznysu Kylie Cosmetics, a také často svoje produkty na sociálních sítích propaguje. Tenhle „nahatı“ obličej Kylie však neukázala ani v show Keeping Up With the Kardashians. Tam si maminka maličké dcerky Stormi (1), již si pořídila s rapperem Travisem Scottem (28), dávala zatraceně velkı pozor na svou dokonalou vizáž.

VIDEO: Kim Kardashian poprvé ukázala třetí dítě! Ve videu své sestry Kylie

Kim Kardashian poprvé ukázala třetí dítě! Ve videu své sestry Kylie