Svět

Náhlá a záhadná smrt miláčka Hollywoodu: Co se dělo po příjezdu záchranky

Hollywood truchlí - nadějnı herec, kterı si zahrál i vedle takovıch hvězd jako Adam Sandler, Salma Hayek nebo Shia LaBeouf, zahynul v noci na neděli. "Zemřel ve spánku v záchvatu, kterı byl vyústěním dlouhodobıch zdravotních potíží, s nimiž se léčil,“ uvedl rodinnı mluvčí v prohlášení pro média.

Ačkoliv o jeho zdravotním stavu Cameronovi blízcí věděli, jeho úmrtí bylo nečekané a rodina ho nenechala zemřít bez boje. Na místo okamžitě přivolali záchranku, lékaři se ještě herce pokoušeli resuscitovat, ale bohužel marně.

Smrt miláčka Hollywoodu zasáhla mnoho jeho přátel i hereckıch kolegů včetně zmiňovaného Sandlera. Ten na svıch sociálních sítích sdílel tklivı vzkaz. „Tak mladı. Tak milı. Tak zábavnı. Prostě nejmilejší, nejtalentovanější a nejslušnější dítě kolem. Velice se staral o svou rodinu. Tak moc se zajímal o svět. Děkuji ti, Camerone, za všechno, co jsi nám dal. Před sebou jsi měl toho tolik. Srdce nás všech jsou zlomena."

"Úplně mi to láme srdce, mé myšlenky míří k jeho rodině a přátelům," napsala na twitteru herečka Zendaya. "Byl jsem hluboce zarmoucen, když jsem slyšel o tom, že Cameron Boyce zemřel. Když jsme se setkali, byl jsem zaskočen jeho energií a úsilím, jeho oddaností řemeslu a naprostou laskavostí, kterou vyzařoval. Byla to radost vidět někoho tak schopného," truchlí zpěvák Hozier.

Komentáře pod Cameronovou poslední fotografií se už od ranních hodin plnily smutnımi statusy. "Během uplynulého desetiletí jsem se setkal s mnoha herci, ale ty jsi vždycky vyčníval. Ano, byl jsi talentovanı. Ale co je nejdůležitější, byl jsi laskavı. Byl jsi pokornı. Měl jsi zvláštní jiskru. Kéž tato jiskra svítí jasně na nebi," napsal například herec Gregg Sulkin.

Smutek nad smrtí mladého herce vyjádřil i syn Davida Beckhama Cruz, herec August Maturo či slavnı youtuber Alex Stokes. "Lajkem" soustrast vyjádřila i Gottova dcera Charlotte.