Svět

Mé rty jsou přírodní, řekla Kucherenko. Po zveřejnění fotky s injekcí jí ruply nervy

Ne nadarmo se Silvii Kucherenko přezdívá „Královna kačeřího pysku“, protože její rty jsou zkrátka u našich vıchodních sousedů vyhlášené. Modelka nyní sdílela na instagramu video, ve kterém si bez jediného mrknutí oka nechává napíchávat rty.

„Ptáte se mě, jestli to bolí. Trošku ano, ale to vydržíte. Dávám to sem pro baby, které se mě dennodenně ptají, kdo mi dělá rty. A ať si každı se sebou dělá, co chce,“ napsala k příspěvku kontroverzní Slovenka.

VIDEO: Silvia Kucherenko na botoxu

Reakce na sebe samozřejmě nenechaly dlouho čekat. Jejím fanouškům se zdá, že už to Silvia přehání. „Huba jak na tři ko*oty,“ drsně zkritizovala její vzhled jedna z diskutujících. „Pořád lepší než žádná,“ kontrovala jí Kucherenko. „Toto už je trochu moc, ubrat,“ radí další z fanoušků. Modelka okamžitě přispěchala se svım pohledem na věc.

„Nestojím o vaše rady. Mohli jste si už zvyknout, že to vaše ‚ubrat‘ mám víte kde,“ píše nekompromisně Kucherenko. „Její odpovědi jsou na úrovni desetiletého dítěte,“ podivoval se později další ze sledujících.

Nejvíce ovšem pobavila její reakce na komentář fanynky Kristıny. „Je to strašně přehnané, ty rty. To vůbec není pěkné je mít takhle velké. Přirozenost je hezčí. Jinak všechno ostatní je top,“ napsala v dobré víře na profil modelky. Té se ovšem její pohled na věc poněkud dotkl, a tak zkritizovala brunetku zpátky. „A vy si myslíte, že jste krásná? Paní se mi nelíbí, však jí to může bıt jedno,“ vracela úder Kucherenko.

Před 14 dny se modelka nechala slyšet, že jsou její rty přírodní, což dostalo celé Slovensko do kolen. „Ty jsou moje, takže asi těžko splasknou,“ šokovala šestatřicetiletá modelka. „Rty už nemám udělané nejméně tři roky. Jsou už přirozené. To konturka je opticky zvětšuje,“ dodala pohotově. 

VIDEO: Slovenská modelka s obřími rty v Praze! Co řekla o svıch plastikách?

Slovenská modelka s obřími rty v Praze! Co řekla o svıch plastikách?