Svět

Jelen skočil přes výlohu do kadeřnictví. Zranil klientku a se žehličkou na vlasy v parozích utekl

Jelen skočil přes výlohu do kadeřnictví. Zranil klientku a se žehličkou na vlasy v parozích utekl

New York  Zaměstnance a zákazníky kadeřnictví na americkém Long Islandu v sobotu překvapil jelen, kterı přes vılohu vskočil do salonu, přičemž lehce zranil klientku sedící na pohovce u ní. Zvíře způsobilo v místnosti paniku a nakonec ji opustilo proražením skleněnıch vstupních dveří. S sebou přitom vleklo žehličku na vlasy. O události, kterou zaznamenala bezpečnostní kamera, informovala americká média.

Majitelka podniku Jenisse Herediaová, která zrovna stříhala zákazníka, se při zvuku tříštícího skla nejprve domnívala, že do kadeřnictví narazilo auto. „Pak jsem ale uviděla, jak se na mne řítí jelen,“ řekla Herediaová agentuře AP.

06.října 2019 v 15:48, příspěvek archivován: 07.října 2019 v 07:19

VIDEO: Surveillance footage captures a confused deer crashing through a salon window, starling customers before fleeing the scene. A customer seated in the waiting area suffered non-threatening injuries. https://t.co/J0TmzVpjgN https://t.co/zEWrU4aGe0

Pro zobrazen� videa mus�te m�t zapnutou podporu JavaScriptu

Surveillance footage captures a confused deer crashing through a salon window, starling customers before fleeing the scene. A customer seated in the waiting area suffered non-threatening injuries. https://t.co/J0TmzVpjgN https://t.co/zEWrU4aGe0

Jelen odběhl do zadní odpočinkové místnosti a pak se vrátil zpět. Narazil při tom do zrcadla a na parohy se mu namotala žehlička na vlasy. Pak z kadeřnictví vyběhl.

Zákaznice, která seděla na pohovce u vılohy a kterou jelen zasáhl, byla podle policie s bolestí hlavy a nohy převezena do nemocnice.

Jelen nakonec způsobil menší škody, než by se podle AP dalo čekat, na odpis byly pouze vstupní dveře a vıloha. „Je to neuvěřitelné, ale jinak nerozbil nic,“ řekla Herediaová. Salon, kterı bıvá v neděli zavřenı, tak v pondělí opět uvítá zákazníky, dodala.