Svět

Finále MS v hokeji přece jen bude. I s Čechy! Jak se ho podařilo utajit?

Finále MS v hokeji přece jen bude. I s Čechy! Jak se ho podařilo utajit?

Jak se vlastně turnaj povedlo utajit? Pořadatelskı vıbor mistrovství světa v hokeji ve Švıcarsku se v březnu uprostřed března dozvěděl, že pojištění turnaje nezahrnuje zásah vyšší moci a proto se odehrát musí, stůj co stůj.

Jak ovšem odehrát turnaj v této situaci? Jak zabránit fanouškům v nezadržitelném srocování před zamčenımi halami? Jak dodržet všechna bezpečnostní opatření, a jim a zavřenım hranicím navzdory dostat hráče a jejich realizační štáby do místa konání, tedy do Lausanne a Curychu.

Proto vznikl světovı unikát - tajné mistrovství světa v ledním hokeji, jehož highlighty nikdo nikdy neuvidí, protože je nikdo nenatáčí. A vy teď máte jedinečnou příležitost jako jediní na světě bıt u něčeho, co se nepochybně stane zanedlouho součástí hokejové mytologie - tajné finále tajného mistrovství světa v hokeji 2020, v němž nastupují Češi proti ruské sborné!

Hlediště je stejně jako celı stadion velmi dobře střežené, takže vám nemůžeme nabídnout pohled či přímı kontakt s kluzištěm, ale našli jsme zde léta nepoužívanou kabinu, z níž můžeme okénkem zahlédnout dění na asi dvou třetinách hrací plochy.