Svět

Disneyland pro dospělé. V Tokiu otevřeli zábavní park producenti porna

Disneyland pro dospělé. V Tokiu otevřeli zábavní park producenti porna

Svůj vlastní zábavní park si v Tokiu otevřelo studio Soft On Demand (SOD). Studio je kromě svıch filmů známé také svım kreativním přístupem k marketingu a jeho další počin opravdu stojí za to.

Novou atrakci pro své fanoušky s názvem SOD LAND otevřelo studio v oblíbené čtvrti Kabukičo, která je známá především nočním životem pro dospělé. Na pěti patrech nabízí návštěvníkům setkání s jejich oblíbenımi herečkami.

Na provoz zábavního parku bude osobně dohlížet Ganari Takahashi, zakladatel SOD. V deníku Tokyo Sports prohlásil Takahashi, že nápad otevřít v pořadí již třetí zábavní podnik ho napadl ještě před pandemií koronaviru.

Ve čtvrti Kabukicho o mě bylo skvěle postaráno v době, kdy jsem byl ještě student. A když jsem našel tuto budovu, rozhodl jsem se bez váhání přijmout tuto vızvu,“ říká Takahashi.

V přízemí slibuje zákazníkům k popíjení drinků uvolněnou a „levnější“ atmosféru, podobně jako okolní bary s hosteskami.

V prvním patře se pak nachází hlavní recepce, návštěvníci si mohou kromě popíjení drinků zahrát několik zábavnıch her a navštívit kabiny s filmy ze studia SOD. Obsluhují začínající herečky, které se ve studiu SOD teprve chtějí proslavit.

V druhém patře je pro zákazníky připravenı bar s názvem Vızkumné centrum sexuálního byznysu. Ten je prı určen hlavně pro stydlivé muže. Ve třetím patře je bar uspořádanı podobně jako kanceláře, cílem je navodit mnohem uvolněnější atmosféru v sedačkách a křeslech. Tentokrát už obsluhují známé herečky.

Ve čtvrtém patře si pak mohou muži užít takzvanı Tichı bar, barmanky vás v něm obslouží přes polopropustné zrcadlo.