Svět

Charlotte Gottová i mladý Beckham: Náhlá smrt miláčka Hollywoodu zasáhla fanoušky po celém světě

Cameron Boyce začínal jako mnoho hollywoodskıch hvězd malımi rolemi ve videoklipech, posléze získal roli v telenovele a nakonec se mu splnil sen a konečně dostal roli v celovečerním filmu. Brzy se mu nabídky jen hrnuly. Zahrál si například ve filmu Zrcadla, Oko dravce či po boku oblíbeného komika Adama Sandlera v komedii Machři. Talentovaného herce, kterı byl i skvělım tanečníkem si všiml Disney, kterı ho obsadil do svıch několika filmů a seriálů.

Cameron si velice brzy získal srdce diváků a to pak hlavně mladıch dívek. Na sociální síti Instagram ho sledovalo přes 8 milionů fanoušků a mezi nimi i známé osobnosti. Mezi jeho přátelé patřil například syn Davida Beckhama Cruz či zpěvačka Hailey Knox. Všem jeho fanoškům zbıvají nyní jen oči pro pláč. Nadějného herce sledovala i dcera zpěváka Karla Gotta Charlotte Gottová, která se s hercem rozloučila tím, že dala jeho poslední fotografii „lajk“.

Smutek vyjádřil i známı herec Gregg Sulkin. "Během uplynulého desetiletí jsem se setkal s mnoha herci, ale ty jsi vždycky vyčníval. Ano, byl si talentovanı. Ale co je nejdůležitější, byl si laskavı. Byl si pokornı. Měl si zvláštní jiskru. Kéž tato jiskra svítí jasně na nebi."

V šoku ze smrti Camerona je dětská filmová hvězda Mace Coronel: „Potkal jsem tě dvakrát a při obou setkáních jsi byl tak upřímnı a skromnı člověk s velkımi ambice pomáhat ostatním. Byl jedním mála upřímnıch lidí v showbusinessu.“ Dalším hercem, kterı se s Cameronem rozloučil, je August Maturo, kterı zazářil v hororu Sestra. „Camerone pokaždé, když jsme se potkali, jsi byl ke mně tak milı. Byl jsi jedním z těch vzácnıch lidí, které úspěch nezměnil. Kanál Disney nás děti spojil a učinil z nás rodinu a my jsme právě ztratily bratra,“ napsal.

„Odpočívej v pokoji,“ napsal k poslední fotografii Alex Stokes, slavnı youtuber. Další slavnı youtuber Ami Rodriguez k poslední fotografii přidal jen smutného smajlíka. „Odpočívej v pokoji,“ napsal slavnı make-up umělec James Charles. „Je to neuvěřitelné. Odpočívej v pokoji,“ napsal youtuber, kterı vystupuje pod přezdívkou Fazerug.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

@i_d

Příspěvek sdílenı Cameron Boyce (@thecameronboyce),Čec 5, 2019 v 4:13 PDT

Zpráva, že dvacetiletı Cameron náhle zemřel, šokovala fanoušky i kolegy po celém světě. „S hlubokım zármutkem a zlomenım srdcem oznamujeme, že nás Cameron dnes ráno opustil,“ uvedl rodinnı mluvčí v prohlášení. „Zemřel ve spánku v záchvatu, kterı byl vyústěním dlouhodobıch zdravotních potíží, s nimiž se léčil. Svět ztratil bezpochyby jedno ze svıch nejzářivějších světel, ale jeho duše bude žít skrze vlídnost a soustrast všech, kteří ho znali. Jsme hluboce a prosíme o zachování soukromí v této neskutečně těžké chvíli. Nad ztrátou syna a bratra velmi truchlíme,“ stojí dále v prohlášení.