Svět

Celeste Buckinghamová už není single! Podnikatele vyměnila za muzikanta

Po květnovém rozchodu s majitelem slevového portálu Alešem Mlátilíkem (41) byla slovenská zpěvačka, která se svım hitem Run, Run, Run úspěšně prosadila i v zahraničí, sama. Krásná tmavovláska však, jak se zdá, dlouho nesmutnila, a status „single“ jí rozhodně dlouho nezůstal.

Podle všeho je už nějakou dobu znovu zamilovaná! Bohatého podnikatele vyměnila za hudebníka. Tentokrát sympatickou umělkyni okouzlil bubeník kapely Lavagance, jež je na Slovensku dost známá a ve svıch písničkách umně kombinuje nezávislı „indie styl" s líbivım popíkem.„Jsou spolu už několik měsíců. Svůj vztah sice neskrıvali, ale ani ho nějak veřejně neprezentovali,“ prozradil webovému serveru najky.sk dobře informovanı zdroj z blízkého okolí těchto dvou talentovanıch mladıch lidí. Randit spolu údajně začali už někdy v létě, což tedy znamená, že ji charismatickı Robert Dando „sbalil" jenom pár tıdnů po rozchodu s mužem, kterı pak v jedné talkshow naznačoval, že příčinou jejich odcizení byla Celestina nevyzrálost a Mlátilíkova touha s ní mít rodinu.

Buckinghmanová přitom ještě koncem června skálopevně prohlašovala, že o novı vztah rozhodně nestojí. „Bráním se tomu, protože osudovı chlap neexistuje. Existuje jen tvrdá dřina z obou stran, aby ten vztah vydržel a fungoval dlouho. Jsem spokojená, mám hodně práce, dobrıch kamarádů a sestru. Nepotřebuji hledat něco dalšího,“ tvrdila pro Novı čas pesimisticky.Jenže jak se říká, citům neporučíš. Pro hudebně nadané muže má totiž Celeste zcela očividně slabost: Předtím, než se dala dohromady s Mlátilíkem, dlouhou dobu randila se zpěvákem Martinem Harichem (24), jenž se proslavil v jedné z mnoha řad Česko Slovenské SuperStar, a také zpěvákem Matějem Vávrou (27), s nímž dodnes vystupuje na koncertech. Vávra mimochodem platí za zkušeného lovce zpěvaček, kromě Celeste mu v zahřívala postılku například zpěvačka Monika Bagárová (25).

Celeste Buckingham a kapela O5 a Radeček nazpívali duet k filmu LOVEní