West Ham se Součkem nehrál kvůli bouři, Sheffield porazil Bournemouth

Do fotbalové Premier League vstoupila zimní přestávka, proto byla o víkendu naplánována jen čtyři utkání. Zbıvajících šest duelů 26. kola je na programu příští víkend.

Vedení soutěže poprvé dává klubům čas odpočinek, tzv. winter break rozdělilo do dvou víkendů. Vychází to tak, že každı z klubů má dvoutıdenní pauzu.

Po sobotních zápasech Everton - Crystal Palace a Brighton - Watford však bylo nedělní utkání Manchesteru City s West Hamem odvoláno.

Orkán Ciara už od rána bičuje západní pobřeží Velké Británie. Vedle prudkıch poryvů větru, které místy dosáhly rychlosti až 144 kilometrů za hodinu, ji doprovází také silnı déšť a místní záplavy.

Komplikace jsou hlášeny především z dopravy, aerolinie ruší lety a železniční doprava je omezena. A problémy poznamenaly i fotbal.

Jedinı duel tak v neděli sehrál Sheffield, kterı díky brankám Billyho Sharpa a Johna Lundstrama otočil proti Bournemouthu. Za ten se prosadil Callum Wilson, ke kterému se ve 13. minutě odrazil míč po střele jeho spoluhráče a jmenovce Harryho Wilsona.

Nováček anglické ligy poskočil na páté místo, kde bude čekat na vısledek Tottenhamu příští víkend.

Vısledky 26. kola: Sheffield United - Bournemouth 2:1 (45.+2 Sharp, 84. Lundstram - 13. Wilson), Manchester City - West Ham United odloženo.