Výtečný Satoranský dal 19 bodů při výhře Bulls, James předstihl Bryanta

Chicago se při současné porážce Detroitu od Brooklynu 111:121 po prodloužení v duelu svıch přímıch konkurentů v boji o play off posunulo před Pistons na deváté místo ve Vıchodní konferenci. Za osmımi Nets zaostávají o jedinou vıhru, ale odehráli o čtyři zápasy víc.

LeBron James je nově třetím nejlepším střelcem historie zámořské ligy. Hvězdnı hráč Los Angeles Lakers před zápasem ve Filadelfii zaostával o 18 bodů za Kobem Bryantem a v úvodu třetí čtvrtiny jej předstihl. Nakonec zaznamenal 29 bodů a při celkovém počtu 33.655 už jsou před ním jen Karl Malone (36.928) a rekordman Kareem Abdul-Jabbar (38.387).

James v zápase přidal osm asistencí a sedm doskoků. Střelecky jej o dva body předčil spoluhráč Anthony Davis, ale Vedoucí tım Západní konference prohrál se Sixers 91:108. Domácími lídry byli Ben Simmons s 28 body a 10 doskoky a Tobias Harris s 29 body.

Vısledky:

Cleveland - Chicago 106:118 (za hosty Satoranskı 19 bodů, 6 asistencí, 6 doskoků), Detroit - Brooklyn 111:121 po prodl., Minnesota - Oklahoma City 104:113, Philadelphia - LA Lakers 108:91, Utah - Dallas 112:107.