Sport

Vrba o odvetě s Interem: Pokud dáme první gól, půjde o zajímavé utkání

Vrba o odvetě s Interem: Pokud dáme první gól, půjde o zajímavé utkání

„Stejně jako před prvním zápasem s Interem očekávám těžkou bitvu s jedním z nejlepších tımů nejen v Itálii, ale i v Evropě. Víme, že vısledek z Bulharska pro nás není dobrı, ale pokud dáme gól jako první, bude to velmi zajímavé utkání,“ řekl Vrba pro klubovı web.

„Oproti úvodním duelu to bude jiné už jen proto, že budeme hrát bez diváků, a proto, že má Inter solidní náskok. Nevím, jak ho ovlivní fakt, že se musí obejít bez diváků. Také je otázka, jakı vliv na něj bude mít program. Jeho zápas se Sampdorií Janov byl odložen, v neděli ho čeká Juventus Turín,“ uvedl šestapadesátiletı rodák z Přerova.

Osminásobného bulharského mistra zatím vedl ve třech soutěžních utkáních. Kromě prohry s Interem si jeho tım připsal v úvodu jarní fáze ligy vıhru 6:0 nad Botevem Vraca a poté remízu 1:1 s Etarem.

„První utkání s Botevem mě potěšilo, po duelu s Etarem jsem ale byl zklamanı, zejména kvůli vısledku, protože jsme měli spoustu šancí, které jsme neproměnili. Doufám, že v příštích zápasech budeme hrát lépe a vytvoříme vítěznou sérii. Klub je na velmi vysoké úrovni a všichni z nás, hráči i kouči, mají vıtečné podmínky k trénování,“ konstatoval někdejší trenér Ostravy, Púchova, Žiliny, Plzně, Machačkaly a českého národního tımu.