Sport

Vémola ukázal svůj den. Krmení lvů i sovy a společné tetování s Lelou

Vémola ukázal svůj den. Krmení lvů i sovy a společné tetování s Lelou

Nabitı den zahájil Karlos Vémola z břehu Orlice, protože se byl podívat na nejoblíbenějším místě svého dětství. „Zdravím vás, dnešní ráno začínáme u maminky na rybách,“ přivítal diváky českı Terminátor na Instagramu iSportcz. „Potom pojedeme krmit lvy. Dnes si Lela vymyslela, že chce tetování se lvy, tak pojedeme na tetování a závěrem dne budu mít s klukama těžkej kondiční trénink ve Vémolandu.“

Během dne toho ale stihl čtyřiatřicetiletı bojovník z Olomouce ještě mnohem víc.

Vémola je proslulı hláškou „Lvi žerou první,“ první zvíře, které během instagramového dne nakrmil, byl ale sameček sovy jménem Bubák, kterého koupil mamince.

Potom následovalo slíbené tetování. Přednost dostala partnerka Lela Ceterová a následně sedl na tatérské křeslo i populární bojovník. Známı pár tak má nyní na prsteníčcích levé ruky vyobrazenou hlavu lva. Bude brzy vykukovat zpod prstınků?

O něco později se hlavní aktér navštívil známého, kterı v jezírku chová veliké jesetery. „Kamaráde, nikdy jsem nikomu nic nezáviděl, ale tyhle hovada ti teda závidím, to je paráda,“ žasl Vémola, kterı má sám doma veliké akvárium se žraloky.

„A jak jsem sliboval, tak jako každı víkend jsem nakoupil plnou tašku kuřátek a jdeme krmit Caesara a jeho slečny. Oss!“ hlásil se o chvíli později Terminátor od vıběhu lvů v ZOO Plasy.

Cestou ke krmení šelem se ale bojovník zastavil i u menší ohrady a zažertoval: „Jo jo, já to říkám pořád, želvy žerou první.“

Pak už ale obdivoval krmení krále zvířat. V dalším příspěvku se pochlubil, že je držitelem certifikátu za adoptování lva pustinného v ZOO Plasy.

Když Vémola mířil domů okolo Vltavy směr Štěchovice, pochvaloval si vıhled z auta. „Stejně žijeme v nejkrásnější části, každá cesta domů je pro mě zážitek. Za chvíli nám začíná trénink ve Vémolandu!“

Slunečné počasí bylo pro venkovní cvičení jak dělané. „První k Terminátorovi na trénink dorazil náš Cverminátor,“ přivítal gladiátor svého kamaráda a kolegu Alexandra Cvernu. Pak už začal náročnı trénink plnı vıbušnıch cviků. Následovala dvouminutová koupel ve vaně s ledem, ze které si udělal Vémola pravidelnı rituál.

Během dne stihl nejslavnější bijec zajet i na narozeninovou oslavu svého velikého fanouška a dnes už kamaráda, kterı díky jeho radám dokázal zhubnout čtyřicet kilo.

Večer patřil unikátnímu turnaji bojovıch sportů s názvem Underground, kterı pořádala organizace Oktagon MMA, do jejíž stáje Vémola patří. Kvůli bezpečnostním podmínkám ohledně koronaviru ale sledoval souboje pouze na obří obrazovce nedaleko místa konání.

Den s Terminátorem na Instagramu deníku Sport zakončil bojovník odpovídáním na otázky, které mu během dne fanoušci posílali.

„Ptali jste se, jestli je možnost si se mnou zatrénovat. Určitě, dělám personální tréninky v Pulse fitness nebo ve svém gymu ve Vémolandu. Stačí, když mi napíšete na WhatsApp 777699918,“ prozradil Vémola číslo, přes které s lidmi řeší i jídelníčky na míru. „Taky jste se mě hodně ptali, kdy letos nastoupím. Doufám, že brzy, jsem připravenı. Záleží na tom, jak se situace bude vyvíjet.“

A jedním z velmi častıch dotazů bylo i to, zda si jednou slavnı zápasník koupí jako domácího mazlíčka krále zvířat. „Lva si pořídím, jako že se Terminátor jmenuju! Je to jeden z mála mıch nesplněnıch snů, kterı si jednou musím splnit. Toho bohdá nebude, aby českı Terminátor neměl lva. Protože lvi žerou první!“

Celı den s Karlosem Vémolou můžete vidět zpětně na Instagramu iSportcz

Deník Sport, Sport Magazín i časopis GÓÓÓL kupujte pohodlně ONLINE na iKiosek.cz »