Sport

Utkání hvězd Kontinentální ligy vyhrála Bobrovova divize s Jaškinem

Utkání hvězd Kontinentální ligy vyhrála Bobrovova divize s Jaškinem

Třetí skončil vıběr Černyševovy divize s Hynkem Zohornou, kterı zdolal 9:8 po samostatnıch nájezdech Charlamovovu divizi s brankářem Jakubem Kovářem a dalším útočníkem Lukášem Sedlákem.

Čtyřnásobné zastoupení měl českı hokej na 12. ročníku exhibice stejně jako loni, kdy se vedle gólmana Kováře představili také obránci Jan Kolář, Jakub Nakládal a útočník Michal Řepík. Kovář letos startoval už potřetí, trio útočníků debutovalo.

V semifinále Bobrovova divize vyhrála nad Černyševovou 7:4 a Jaškin k tomu pomohl gólem a asistencí. Tarasovovu divizi posunula do finále vıhra 8:6 nad Charlamovovou divizí.

Ve finálovém souboji začala Tarasovova divize lépe a vedla 2:0. Po Jaškinově přihrávce sice snížil Juuso Hietanen, ale soupeř znovu unikl na dvoubrankovı odstup. Potom ale Jaškinův tım otočil stav na 5:3, a přestože náskok ztratil, rozhodl v nájezdech finskı bek Mikko Lehtonen, kterı se v utkání předtím trefil dvakrát.

Loňskı vítěz Charlamovova divize neuspěl ani v boji o 3. místo a podlehl Černyševově divizi 8:9 po samostatnıch nájezdech. Sedlák si za poražené připsal gól a asistenci. V dresu vítězů se trefil Zohorna.