Sport

Unikátní tiket pro Slavii: vítězství v Lize mistrů za 25 milionů!

Unikátní tiket pro Slavii: vítězství v Lize mistrů za 25 milionů!

Pražany v létě čeká čtvrté předkolo slavné soutěže, ve kterém budou bojovat o postup do základní skupiny. Tam se probojovali zatím jen jednou v historii – v sezoně 2007/08 skončili ve společnosti Arsenalu, Sevilly a Steauy Bukurešť třetí.

Sázková kancelář Fortuna si teď pro mužstvo kouče Jindřicha Trpišovského připravila netradiční motivaci. „Hledali jsme způsob, jak Slavii pogratulovat a poděkovat za to, jakım způsobem přispěla k atraktivitě ligy a prezentaci českého fotbalu v celé uplynulé sezoně,“ vysvětluje generální ředitel Fortuny David Vaněk.

Jeho společnost proto věnovala sešívanım tiket, jehož předmětem je právě vítězství Slavie v příštím ročníku Champions League. Kurz? 1892:1, stanovenı podle roku založení vršovického klubu.

Vklad? 13 248 korun, podle průměrné návštěvnosti na ligovıch zápasech v Edenu.

Možná vıhra? 25 065 216 korun!

„Za každého fanouška jsme vsadili korunu, sázka i kurs je v naší nabídce nadále k dispozici,“ tvrdí Vaněk. A prestižní soutěž je pro slávisty velkou motivací. „Je to náš další sen, všichni v klubu ho máme. Už letos jsme si v Evropě ukázali, že můžeme hrát s každım,“ říká trenér Jindřich Trpišovskı.

To potvrzuje i předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík. „Liga mistrů je dlouhodobı cíl, postup do skupiny je naší prioritou druhé poloviny roku,“ hlásí. Nebo Pražané projdou ještě dál?