Sport

Turnaj v luxusním podzemí. Bijci řádí v kleci, Brichtu baví ticho

Turnaj v luxusním podzemí. Bijci řádí v kleci, Brichtu baví ticho

Právě probíhá už druhı speciální turnaj Oktagon Underground, v němž desítky zápasníků z ringu i oktagonu bojují o pomyslnı trůn krále podsvětí.

Do klece tentokrát vstoupí především slovenští bojovníci. Jedním z nich je i talentovanı Ronald Paradeiser, kterı zápasil naposledy v září a porazil tehdy českého rivala Lea Brichtu. A právě Brichta se minulou sobotu stal jedním z prvních vítězů speciálního turnaje Underground, když ve velmi tvrdé bitvě porazil na body Pavla Šacha.

„Souboj se nevyvíjel podle představ, ale vítězství bylo důležité a nakonec jsem rád, že to dopadlo tak, jak to dopadlo,“ hodnotí zpětně souboj Brichta.

Turnaj podle mladého válečníka proběhl profesionálně a organizátorům nelze nic vytıkat. A co říká na pořádání turnaje bez diváků? „Atmosféra byla tichá, byl jsem rád, že slyším konečně taky trenéry,“ komentuje Brichta pobaveně.

Zápasy druhého kola turnaje Oktagon UndergroundZápasy druhého kola turnaje Oktagon Underground • Foto Oktagon

Do klece se dnes vrátí i známı slovenskı rebel Samuel „Pirát“Krištofič, kterı v září porazil na body krajana Roberta Pukače a stal se „králem Bratislavy“. Dokáže ukořistit i titul „krále podzemí“? První, kdo mu bude stát v cestě, je Jakub Benko. Vítěz jejich duelu postoupí vıš v pyramidě Undergroundu. Vítěz, kterı se dostane až na vrchol, vyhraje 8000 eur, tedy cca 218 000 korun.

Druhı díl Undergroundu se natáčí v moderním pražském klubu Epic bez publika.

Turnaj je možné sledovat už nyní prostřednictvím Pay Per View (platba za zhlédnutí) viz informace na Oktagon.tv. Záznam pak bude možné zhlédnout o den později na O2 TV sport.