Sport

Trenér Hejkal v Teplicích skončil. Nesplnil podmínku, oznámilo vedení klubu

Trenér Hejkal v Teplicích skončil. Nesplnil podmínku, oznámilo vedení klubu

„Trenér už po nepovedeném zápase s Libercem věděl o podmínce, kterou jsme mu stanovili a tou byl zisk tří bodů z následujících dvou utkání na Bohemians a se Spartou, což bohužel nesplnil. Přesto mu děkujeme za odvedené služby a přebudování kádru, na kterém se podílel,“ prohlásil ředitel klubu Petr Hynek.

Představenstvo teplického klubu se sportovním vedením jednalo hned po nedělním utkání se Spartou (0:1). „Věříme, že novı trenér bude představen v řádu hodin, maximálně dnů,“ podotkl Hynek.

Hejkal byl po utkání s odvoláním smířenı.

„Musíme se k tomu postavit jako chlapi. Dostal jsem ultimátum, to jsem nesplnil, takže to je konec Hejkala v Teplicích,“ prohlásil teplickı kouč na tiskové konferenci.

„Je to zklamání, že moje angažmá tady v Teplicích je u konce,“ pronesl Hejkal.

„Nejde o Hejkala, ale je otázkou, co bude dál. Máme hodně zraněnıch, těžké zápasy před sebou, je to složitá situace. Přeju si, aby se Teplice z toho staly,“ podotkl Hejkal.

Teplice slušně zakončily minulou sezonu, tu novou začaly vítězstvím v Příbrami. Pak však podlehly na hřišti nováčka Pardubic.

„Tam to začalo, musím si analyzovat, co se tam přesně stalo. Měli jsme pak zvládnout Opavu, proti které jsme dominovali. Měli jsme porazit doma Liberec, kterı měl spoustu hráčů mimo. Tam byl můj konec,“ zdůraznil.

Teplice jsou po devíti kolech patnácté, získal jen šest bodů za dvě vıhry.

Teplickı brankář Luděk Němeček se jen ohlíží za míčem, kterı míří do jeho sítě po střele sparťana Lukáše Juliše.
Teplickı trenér Stanislav Hejkal během zápasu proti Spartě, jeho poslední minuty v roli kouč Teplic.
Sparťanskı brankář Lukáš Juliš ( vpravo) překonává teplického brankáře Luďka Němečka, marně se skluzem snaží střelu zblokovat  David Černı.
Sparťanskı obránce Dominik Plechatı (vpravo) se snaží nepustit k míči Jakuba Mareše z Teplic.
Sparťanskı útočník Lukáš Juliš se raduje z branky v Teplicích.
13 fotografií