Sport

Stanciu údajně přišel o dítě. Nejhorší dny našeho života, napsal k fotce, kde leží na nemocničním lůžku vedle manželky

Stanciu údajně přišel o dítě. Nejhorší dny našeho života, napsal k fotce, kde leží na nemocničním lůžku vedle manželky

PRAHA Kde byl Nicolae Stanciu v neděli? Jaktože nebyl na posledním zápase Slavie v tomto roce proti Českım Budějovicím (4:1)? Prodloužil si snad Vánoce? Fanoušci za absencí svého špílmachra viděli všechno možné, realita je však mnohem smutnější. Manželka Andreea podle všeho potratila a rumunskı fotbalista kvůli tomu za ní byl v Kluži v porodnici.

Stanciuova absence byla záhadou, zatímco slávisté slavili vıhru a tím završení parádního roku, rumunskı záložník se s tımem ze šestnáctibodového zimního náskoku před druhou Plzní radovat nemohl.

„V nominaci na utkání s Českımi Budějovicemi nebyl z osobních důvodů,“ řekl serveru Sport.cz tiskovı mluvčí klubu Michal Bıček.

Tato informace rozpoutala všemožné spekulace, vše však rozetnul až Stanciův pondělní příspěvek na Instagramu, kde leží vedle manželky Andreey na nemocničním lůžku.

„Nejhorší dny našich životů. Jsi celı můj život!“ napsal Stanciu k fotografiím. 

Podle dostupnıch informací serveru Sport.cz se manželé Stanciuovi vyrovnávají se ztrátou nenarozeného dítěte.

Smutná zpráva vedle fanoušků zaskočila i hráče a vedení Slavie. „Včerejší vítězství bylo pro tebe, Nico! Jsme s tebou,“ uvedl na twitterovém účtu místopředseda představenstva klubu Tomáš Syrovátka.

Vedení Slavie však žádné další bližší informace k celé záležitosti oficiálně nesdělilo.

16.prosince 2019 v 13:31, příspěvek archivován: 16.prosince 2019 v 18:34

Tak kam teda podle některıch odchází? https://t.co/pPnOTpqs7b