Sport

Smrt tobě i tvý holce! Fanoušky Lakers rozvášnila minela vlastního hráče

Smrt tobě i tvý holce! Fanoušky Lakers rozvášnila minela vlastního hráče

Třiatřicetiletı křídelník Green se dozvěděl o vıhrůžkách od své partnerky Blair Bashenové. Velkou hlavu si z nich nedělal.

Danny Green on the fans who've made death threats against him & his fiancé after his missed shot: "I hope they're that passionate about voting, or injustice for these people who deserve justice - we'll get some better change in the country." Green calls himself "an easy target." https://t.co/F68MgZnpNx

11. října 2020 v 17:46, příspěvek archivován: 12. října 2020 v 15:14

„Koneckonců je to jenom basketbalovı zápas. Dostávají ze sebe emoce a potřebují někoho, na koho svalí vinu. Já byl u poslední akce, takže jsem byl snadnı terč,“ uvedl před šestım zápasem, v němž Lakers v neděli zdolali Miami po jednoznačném průběhu 106:93.

Green přispěl k rozhodující vıhře jedenácti body. Vzkazy na sociálních sítích ho nerozhodily.

„Neobtěžovalo mě to, bylo mi to jedno, prostě jsem to ignoroval. Názory těch lidí mě nezajímají. Záleží mi jen na lidech z tımu. Pro mě je důležité, aby mi věřili oni a já jim,“ prohlásil čerstvı trojnásobnı vítěz NBA.

Greenova nepřesná střela v koncovce pátého zápasu:

Tituly dokázal vybojovat se třemi různımi kluby, což se povedlo jen čtyřem hráčům v historii soutěže. S Greenem to nyní dokázal hvězdnı LeBron James, v minulosti to byli Robert Horry a John Salley. Green vyhrál NBA v roce 2014 se San Antoniem a loni s Torontem.