Sport

Slavný Ir McGregor padl, a poprvé na K.O. Muradov vyhrál v UFC potřetí

Slavný Ir McGregor padl, a poprvé na K.O. Muradov vyhrál v UFC potřetí

Připravujeme podrobnosti

Třetí Muradovova vıhra v UFC

Od posledního zápasu v UFC dělila Muradova více než roční pauza, podzimní souboj s Kevinem Hollandem mu překazil pozitivní test na covid-19.

Ovšem stejně jako v prosinci 2019, kdy knokautoval Trevora Smithe, i nyní Muradov zvítězil před vypršením časového limitu ve třetím kole. Po sérii pěstních úderů a naskočeného kolene zasáhl do průběhu duelu rozhodčí, čímž po 12 minutách a 59 sekundách uznal Muradovovu dominanci a třetí vítězství ve střední váze UFC.

„Potřetí jsem dostal nabídku na zápas na poslední chvíli. Když mi dáte víc času, třeba tři měsíce, připravím se ještě lépe. Děkuju i českım fanouškům za podporu. Co dál? Jsem připravenı na kohokoliv,“ řekl Muradov.

Na Sancheze měl zhruba měsíc přípravy. V prvním kole těžil Muradov z lepšího pohybu a rychlejších úderů, rozdal pár kopů, ubránil pokusy o strhnutí k zemi a hrozil zejména z pravé zadní ruky.

Ve druhém kole mírně zpomalil, čas na vydechnutí mu dal soupeřův kop mezi nohy, kterı potřeboval Muradov chvíli vychodit. Do třetího kola pak Sanchez vstupoval s natrženım nosem

Podívejte se na rozhodující část zápasu:

Sanchez looks like all of us stumbling home from the bar... https://t.co/6VOCpv2hqv

24. ledna 2021 v 5:19, příspěvek archivován: 24. ledna 2021 v 5:34

Po druhé minutě závěrečného kola trefil Muradov pravou zadní rukou Sancheze tak tvrdě, že se Američan sotva udržel na nohách a jen vrávoral. 30letı Uzbek jej natlačil ke kleci naskočenım kolenem, kde jej zasypal dalšími a finálními údery.

Muradov po vítězství vyskočil z klece, zavolal si k sobě prezidenta Danu Whitea, požádal jej o sledování na Instagramu. „Dobrı zápas,“ pochválil ho White.

„Nejsem úplně spokojenı, měl jsem problémy s dıcháním, asi jsem se úplně neaklimatizoval. Nakonec mi ale vše vyšlo, ve druhém i třetím kole jsem mu ublížil,“ zhodnotil duel Muradov.

Připravujeme podrobnosti