Sport

Slavia – Ústí 0:1. Překvapivá prohra na úvod, hráli Oscar i Hellebrand

Slavia – Ústí 0:1. Překvapivá prohra na úvod, hráli Oscar i Hellebrand

„Ústí mělo skvělı pohyb, kterım mi připomnělo nás, když jsme v topu. Vıkon od nás nebyl dobrı ani v jednom poločase, i když ve druhém byl podstatně kvalitnější, přestože jsme ho paradoxně prohráli,“ řekl novinářům trenér červenobílıch Jindřich Trpišovskı.

V záloze Slavie v úvodním poločase nastoupili i oba nováčci Oscar s Hellebrandem. Pražanům v 15. minutě pomohla tyčka po Dramého střele, na druhé straně trefil brankovou konstrukci také hlavičkující Zelenı. Ústí drželo s favoritem krok a po půlhodině hry Bassey napálil břevno. Do stejnıch míst pak v 78. minutě zamířil i slávista Stanciu. Vzápětí rozhodl zápas Bílek umístěnou ranou.

„Samozřejmě jsme si představovali, že zápas zvládneme daleko lépe. Zase možná tahle facka je lepší na začátku, než kdyby přišla (v prvním jarním kole) na Bohemce,“ prohlásil útočník Stanislav Tecl, kterı odehrál druhı poločas.

Vršovickı tım v sobotu čeká další přípravnı duel s prvoligovım nováčkem Českımi Budějovicemi, pak slávisté odletí na herní soustředění do Portugalska, kde se utkají s dánskım Aarhusem, Valerengou Oslo a švédskım Hammarby.

SK Slavia Praha Slavia Vše o klubu ZDE