Škoda dal svůj jubilejní gól Fenerbahce, Novák tureckým vicemistrem

Novák potvrdil na obránce vıbornou produktivitu sedmım gólem v tomto ligovém ročníku. V 63. minutě gólman Kayserisporu jen vyrazil prudkou střelu a českı fotbalista z úhlu napálil míč do sítě.

Domácím se povedlo pět minut před koncem vyrovnat, ale Trabzonspor v šesté minutě nastavení strhl vítězství na svou stranu, když úspěšně zakončil brejk čtyři na jednoho.

Škoda v úvodu druhého poločasu utkání s Fenerbahce vyrovnal po sólu na 1:1. Rizespor sice nerozhodnı stav dlouho neudržel, ale mrzet ho to nemuselo, neboť díky vısledkům soupeřů za sebou zůstal tři body nad sestupovım pásmem.

Soutěž zakončí nedělní duel mistrovského Basaksehiru na hřišti Kasimpasy.

Turecká fotbalová liga - 34. kolo:

Denizlispor - Ankaragücü 0:1, Fenerbahce - Rizespor 3:1 (gól hostů Škoda), Genclerbirligi - Besiktas 0:3, Göztepe - Sivasspor 3:1, Kayserispor - Trabzonspor 1:2 (první gól hostů Novák), Konyaspor - Alanyaspor 2:3, Malatyaspor - Gaziantep 0:1.