Sport

Sekáč gólem a asistencí podpořil výhru CSKA nad Čeljabinskem

Sekáč gólem a asistencí podpořil výhru CSKA nad Čeljabinskem

CSKA i díky sedmé Sekáčově brance v sezoně zvítězil pošesté za sebou a je nejlepším tımem celé soutěže.

Čeljabinsk s českım útočnım duem Tomáš Hyka, Lukáš Sedlák prohrál počtvrté v řadě a na Vıchodě drží poslední osmé postupové místo do play off.

Nejhorším tımem Vıchodu zůstal Kunlun, kterı dnes se Šimonem Hrubcem v brance podlehl v Pekingu 1:2 Dynamu Moskva. Bıvalı třineckı gólman si připsal 23 zákroků.

  • Charlamovova div.
  • Černyševova
  • Bobrovova
  • Tarasovova
KHL
19. 10. 2019 16:00
CSKA Moskva : Traktor Čeljabinsk 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Góly:
24:31 Tělegin (Slepyšev, Světlakov)
50:57 Sekáč (Tělegin, Vey)
58:12 Grigorenko (Sekáč)
Góly:
Sestavy:
I. Sorokin (L. Johansson) – Marčenko, Kiselevič, Dahlbeck, M. Robinson, Blažijevskij, Nestěrov, A. Romanov – Grigorenko, Kalinin, Kaprizov – Sekáč, Vey, Mamin – Tělegin, Světlakov, Slepyšev – P. Karnauchov, Al. Popov, Okulov.
Sestavy:
Děmčenko (Fedotov) – Virtanen, Menšikov, Sergijenko, Kalinin, Karpuchin, S. Těreščenko, Jasinskij – Hyka, Sedlák, Kručinin – Calof, An. Popov, Koňkov – Šolochov, Malychin, Kosov – Karlin, Fatějev, Šarov – Grišakov.

Rozhodčí: Soin, Fraňo – Ponamarenko, Shadrin

KHL
19. 10. 2019 13:30
Salavat Julajev Ufa : Ak Bars Kazaň 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Góly:
20:53 Omark (Hartikainen, Chochrjakov)
32:28 Lisovec (Kugryšev, Kadějkin)
59:53 Kadějkin (Kugryšev, V. Žarkov)
Góly:
27:46 Jarullin (Tkačjov)
Sestavy:
Metsola (Karejev) – Koledov, Larsen, Ar. Sergejev, Arzamascev, Pašnin, Lisovec, Muchamadullin – Omark (C), Hartikainen, Chochrjakov – Burmistrov (A), Manninen, Sošnikov (A) – Kugryšev, V. Žarkov, Kadějkin – Kartajev, M. Majorov, Pustozjorov – Soloduchin.
Sestavy:
Reideborn (Biljalov) – Fazylzjanov, Jarullin, Ožiganov, Judin, Chenkel, Pedan, Ljamkin, Marušev – Cormier, K. Petrov, Azevedo (A) – A. Michejev, Zaripov (C), Voronkov – M. Gluchov, Fisenko, Osnovin – Tkačjov (A), Frattin, E. Galimov.

Rozhodčí: Oskirko, Fatějev – Černyšjov, Šišlo

KHL
19. 10. 2019 16:00
Jokerit Helsinky : Torpedo Nižnij Novgorod 3:4P (2:1, 1:0, 0:2 - 0:1)
Góly:
04:46 Savinainen (Oksanen, Regin)
12:45 O'Neill (Lepistö)
26:15 Norman (Lepistö)
Góly:
02:33 Šenfeld (Žafjarov, Varnakov)
54:46 Varnakov (Ch. Genoway, Žafjarov)
56:37 Mišarin (Bočarov)
63:55 Q. Howden (Ch. Genoway)
Sestavy:
A. Niemi (Kalninš) – A. Grant, Lehtonen, Lepistö (A), Lööv, Kivistö, Eronen, E. Räsänen – Myttynen, Kontiola, Mäenalanen – O'Neill, Norman, H. Ikonen – Oksanen, Regin (C), Savinainen – Anttila (A), M. Niemi, Joensuu.
Sestavy:
Tichomirov (Molkov) – Aljajev, Orlov, Zborovskij, Ch. Genoway, Meljakov (A), Mišarin, Minejev – Žafjarov, Schroeder, Varnakov (A) – Bočarov, Šenfeld, Q. Howden – Verjajev, D. Iljin, Urakov – Belevič, Szczechura, Gončaruk.

Rozhodčí: Naumov, Olenin – Kučava, Sivov

Počet diváků: 8 006

KHL
19. 10. 2019 9:00
Red Star Kunlun : Dynamo Moskva 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Góly:
14:57 Cracknell (Fram)
Góly:
07:36 Šipačov (Tarasov)
44:14 V. Kuljomin (Igumnov)
Sestavy:
Hrubec (J. Smith) – T. Murphy, Shea, Šustr (A), D. Osipov, Tam, Fram – Miller, Brulé, Yip (C) – Foo, Kane, Wong – Cracknell (A), Lockhart, Bondra – Salija, Werek, DeFazio.
Sestavy:
Jerjomenko (Bočarov) – Čajkovskı, Hietanen, Ljamin, J. Zajcev, Mironov (A), Volkov, Grigorjev – Jaškin, Šipačov (C), Tarasov – Indrašis, Polygalov, Brjukvin – V. Kuljomin (A), Jefremov, Mojsejev – Muranov, Igumnov, Petunin – Michajlov.

Rozhodčí: Beljajev, Bukin – Nikolajev, Šalagin

Počet diváků: 2 955

KHL
19. 10. 2019 9:00
Admiral Vladivostok : Severstal Čerepovec 5:3 (1:1, 1:2, 3:0)
Góly:
02:40 Vicharev (Ljungh, Bakoš)
36:39 Bakoš (Vicharev, Ljungh)
42:54 Vicharev
54:06 Konnov (A. Strelcov, V. Strelcov)
59:15 Ljungh (Bakoš, Vicharev)
Góly:
07:19 Trubačjov (Geraskin, Chabarov)
26:45 Chochlov (Gračjov, Lapenkov)
28:54 Liška (Monachov, Jakimov)
Sestavy:
Olkinuora (Krasotkin) – Lalonde, Almqvist, A. Osipov, Miščenko, Ďakov, Bobrjašov, Ostrovskij, Ibatullin – Bakoš, Ljungh, Vicharev (A) – V. Butuzov, J. Petrov (C), K. Voronin – A. Strelcov, V. Strelcov, Konnov – Dělnov, Mereskin (A), Lisin.
Sestavy:
Podjapolskij (Chakimov) – N. Chlystov, Provolněv, Makejev, Kudako, Chabarov, Chochlov, Rogov – Liška, Jakimov (A), Monachov (A) – A. Alexejev, Morozov, Kodola – Geraskin, Trubačjov, Vovčenko (A) – Lapenkov, J. Bodrov, Gračjov – I. Zacharčuk.

Rozhodčí: Bondar, Ravodin – Viljugin, Goljak

Počet diváků: 3 943