Sport

Šéf Modré hvězdy tipuje rekordní návštěvu. Baroš nastoupí za Vigantice

Šéf Modré hvězdy tipuje rekordní návštěvu. Baroš nastoupí za Vigantice

„Chystám se ještě na jednu dovolenou, ale páteční zápas si nenechám ujít,“ řekl webu valasskyfotbal.com další slavnı fotbalovı rodák z Vigantic René Bolf.

Zatímco bıvalı reprezentační obránce už za Vigantice několikrát v krajskıch soutěžích nastoupil, pro Baroše bude dnešní mač ostrou premiérou v drese mužského áčka mateřského klubu. Jeho „přestup“ z Baníku Ostrava do Vigantic zaregistrovali na svazu před pár dny.

„Věděli jsme delší dobu, že by si Milan za nás chtěl zahrát. Jsme rádi, že to vyšlo hned na první kolo,“ prohodil Pavel Šturala, předseda klubu a zároveň trenér mužstva.

Přestože pod ním bude hrát vítěz Ligy mistrů a nejlepší střelec Eura, nervózní nebude. Na to se znají příliš dlouho a příliš dobře.

„Znají ho také všichni kluci a on zná je. Ale zahrát si s takovım fotbalistou mistrovské utkání je pro ně v každém případě zážitek,“ poznamenal Šturala.

Baroš absolvoval na rodném hřišti středeční trénink, a pokud se nestane nic neočekávaného, vyběhne v pátek na hrotu útoku Modré hvězdy. A před rekordní návštěvou kola.

„Nechci to nějak zveličovat, ale počítáme, že se přijde podívat tisíc lidí,“ tipuje předseda klubu.