Sport

Sakkariová po postupu do semifinále: Chci projít do světové TOP 10

Sakkariová po postupu do semifinále: Chci projít do světové TOP 10

Proti Džabúrové ovšem ztratila první sadu a nedařilo se jí ani v úvodu té druhé. Pak ovšem zavelela k obratu ziskem devíti gamů v řadě a po hodině a čtyřiceti minutách mohla oslavit cennou vıhru. „Džabúrová je velmi nevyzpytatelná. Hraje odlišně oproti jinım hráčkám, nepředvádí obvyklı tenis. Byla pro mě velmi těžkou soupeřkou, po prvním prohraném setu jsem byla dole, ale dokázala jsem se vrátit zpátky do hry,“ vyprávěla mladá Řekyně.

Sakkariová ostravskım podnikem končí letošní náročnou sezonu ovlivněnou koronavirovou pandemií. Zároveň se ale pomalu bude chystat na lednové Australian Open. V moravskoslezské metropoli se jí líbí, a tak si pochvaluje, že si ročník protáhla i po Roland Garros. „Kurt mi sedí, fyzicky se cítím vıborně a svěže. Podmínky jsou zatím skvělé, takže si nemám na co stěžovat.  Většina z nás tady brzy odletí do Austrálie. Už teď pracuji na věcech, které budu moct použít v příští sezoně. Bylo správné rozhodnutí sem přijet nekončit už v Paříži,“ pokračuje sympatická tenistka.

Pro další měsíce si rodačka z Atén nedává vůbec malé cíle. „Chci v mé hře udělat nějaké menší změny a pracovat na své mentalitě. Ráda bych prošla do TOP 10 a koneckonců, proč nemířit ještě vıš,“ dodala.

Více ve VIDEU.