Sport

Rittich nedovolil Pastrňákovi ani bod, Vrána se gólově překonal

Rittich nedovolil Pastrňákovi ani bod, Vrána se gólově překonal

VÍCE INFORMACÍ PŘIPRAVUJEME

VIDEO: Sestřih utkání Boston - Calgary

HráčTımGAKBZ+/-TMS
1.Leon Draisaitl36629862-916191
2.David Pastrňák454388641834250
3.Nathan MacKinnon33518461712282
4.Connor McDavid31538456-726186
5.Artěmij Panarin315283603318189
6.Brad Marchand255580642472170
7.Jack Eichel354277611434206
8.Patrick Kane27507762636234
9.Jonathan Huberdeau22547662828134
10.Nikita Kučerov294675602632182
Zobrazit celou tabulku