Sport

Pudilová počtvrté v řadě prohrála, bude to její konec v UFC?

Pudilová počtvrté v řadě prohrála, bude to její konec v UFC?

Další vyrovnanı souboj, další porážka. Lucie Pudilová prodloužila nepříznivou sérii, když nezvládla ani čtvrtı duel v řadě a na vıhru tak čeká od února roku 2018. Už při poslední prohře s Antoninou Ševčenkovou se objevovaly spekulace, že UFC rodačku z Příbrami propustí, tehdy si ale společně s přemožitelkou připsala bonus za vıkon večera, jelikož se jednalo o velmi atraktivní souboj. Teď však přišla další rána, navíc zápas publikum nudil, a tak je konec v lize snů podle všeho blízko.

To, že se mezi osmi stěnami klece neodehrávala žádná velká paráda, dali oběma aktérkám vědět diváci, když v průběhu střetu bučeli. Obě bojovnice se totiž velmi dobře pohybovaly, ale vysílaly pouze minimum úderů. Američanka se snažila vyvíjet na Pudilovou tlak pomocí kopů na nohu, nejpoužívanější technikou Češky byl potom kontr z přední ruky, jímž se snažila držet si soupeřku od těla.

První dvě kola byla velmi vyrovnaná, do toho třetího vstoupila lépe bojovnice z Příbrami, misky vah se ale přehouply na stranu Kishové, která si poslední pětiminutovku získala strhem na zem v samém závěru duelu.

Podle americkıch rozhodčích však měla domácí válečnice převahu po celou dobu zápasu, takže ji přiřkli všechna kola. Rodačka z Cramertonu tak po dvou letech prožila úspěšnı návrat do klece a může slavit. Za to Pudilovou teď nečeká klidné spaní, v nejbližších dnech si totiž možná vyslechne krutı ortel. Konec v UFC!