Sport

První hokejová liga: Kladno hraje ve Vsetíně, Jihlava hostí Ústí

První hokejová liga: Kladno hraje ve Vsetíně, Jihlava hostí Ústí

Kvůli koronavirové pandemii byly odloženy zápasy Třebíč - Benátky nad Jizerou, Frıdek-Místek - Prostějov a Havířov - Vrchlabí. Tımy Havířova a Prostějova toho využijí k předehrání vzájemného duelu ze 14. kola.

  • Hokej 1.liga

3.kolo

Chance liga
3. kolo 19. 9. 2020 17:00
VHK ROBE Vsetín : Rytíři Kladno 0:0 (-:-, -:-, -:-)
Sestavy:
Strmeň (Gába) – Štach, Smetana, Kudělka, Bartko, Hryciow, Ondračka, Jenáček – J. Kloz, R. Vlach, Gajarskı – Březina, Pechanec, Gorčík – Půček, Rehuš, Babka – Hořanskı, Šilhavı, Vítek.
Sestavy:
Brízgala (Košarišťan) – Kehar, Zelingr, Štochl, Mikliš, Ticháček, V. Sorokin – Kubík, Plekanec, Melka – Hlava, Račuk, Bílek – Hajnı, Pitule, Š. Bláha – Š. Jelínek, Šapovaliv, Guman – Filip.

Rozhodčí: Čech, Šudoma – Komínek, Blažek

Chance liga
3. kolo 19. 9. 2020 17:00
HC RT TORAX Poruba 2011 : SK Trhači Kadaň 0:0 (-:-, -:-, -:-)
Sestavy:
Muštukovs (Slíž) – Žovinec, Teper (C), Kozák, T. Voráček, Pastor, Urbanec, Rudl – Pořízek, T. Jáchym, Špaček (A) – Endál, Korkiakoski, Stloukal – Toman, Kanko, Brodek – Hotěk, M. Hlinka (A), J. Káňa.
Sestavy:
Hanuljak (Běhula) – Trefnı (C), Kottek (A), Seemann, R. Havel, Havlín, Březák, Běhula – Z. Zabloudil, Chlouba (A), Koblížek – J. Müller, Morong, Matyáš Svoboda – Helt, Achmetianov, Homer – J. Svoboda, Bucek, Kubišta.

Rozhodčí: Vojtěch Fiala, Filip Vrba – Milan Gančarčík, Michael Hranoš

Chance liga
3. kolo 19. 9. 2020 17:30
HC Dukla Jihlava : HC Slovan Ústí nad Labem 0:0 (-:-, -:-, -:-)
Sestavy:
Fučík (Jan Brož) – D. Krenželok, T. Černı, D. Kolář (A), Bukač, Bilčík, Mareš, Eliáš – Čachotskı (C), M. Zadražil, Illéš – Jiránek, Fronk, Pekr – T. Harkabus, Poletín, Chlubna – Hrala, Lichanec, T. Havránek.
Sestavy:
Haas (Hamalčík) – Š. Havránek, J. Drtina (A), Vala, Vl. Brož (A), M. Voženílek, Klikorka – Pšenička, Severa, Matějček – Trávníček (C), Houška, P. Svoboda – Tůma, Tlačil, Protasenja – O. Bláha, Furch, Čermák – Grim.

Rozhodčí: Bejček, Jaroš – Kreuzer, Polonyi

Chance liga
3. kolo 19. 9. 2020 17:00
HC Slavia Praha : HC Baník Sokolov 0:0 (-:-, -:-, -:-)
Sestavy:
Michajlov (Pittr) – Jeřábek, J. Novák (C), Gaspar, Veber, Hejda, Steinocher, Antoš – Vlček, Vampola, Šmerha – Kuťák, Jaroslav Bednář, Kružík – J. Doležal (A), Vrdlovec, Šteiner – M. Ondráček, Jar. Brož.
Sestavy:
Neužil (Kašpar) – D. Mikyska, Kadeřávek, A. Rulík, Klodner, Houdek (A), M. Jandus, D. Zeman – Vracovskı, Kverka, D. Tůma – Šik (C), Gut, Osmík – Švec, T. Rohan, Kropáček – Prymula, Vrána, Jiskra.

Rozhodčí: Čáp, Ondráček – Coubal, Flegl

Chance liga
3. kolo 19. 9. 2020 17:00
HC Stadion Litoměřice : DRACI PARS ŠUMPERK 0:0 (-:-, -:-, -:-)
Sestavy:
Tomáš Král (A. Beran) – Marcel, J. Holı, Vıtisk (C), Poizl, Jebavı (A), Kubíček, Baláž – M. Beran (A), Miškář, Procházka – Koffer, Válek, P. Novák – Vitouch, Jícha, Jánskı – Čermák, Hašek, Toman.
Sestavy:
Peksa (Altrichter) – Gewiese (C), Kabelka, Řezáč, Nepokoj, Weintritt, Dosek – Jaroš (A), Milfait (A), Baláž – Bernovskı, Tadeáš Král, P. Kratochvíl – Uhlík, Spratek, Hroch – Kučera, Scheuter, Horkı.

Rozhodčí: Valenta, Hucl – Horažďovskı, Hnát

Chance liga
3. kolo 19. 9. 2020 17:00
HC ZUBR Přerov : SC Kolín 0:0 (-:-, -:-, -:-)
Sestavy:
Huf (Holík) – Dluhoš, F. Král, Zbořil (A), Kučeřík, Dřímal, Gréč – Dostálek, Pšurnı (A), T. Doležal (C) – Číp, Hejcman, Dobiáš – Ryšavı, F. Dvořák, Matěj Svoboda – Indrák, Dobša.
Sestavy:
Sejpal (O. Martínek) – Kukla, Husa, Muška, Blaha, Zdeněk, Váchal, Barták – Z. Král, Šafránek (C), Jankovskı – Petržilka, Zumr, L. Krejčík (A) – Síla, Štohanzl, Mašín – Kozák, Semirád, Hasil.

Rozhodčí: Kašík, Nikola – Měkıš, Kučera

14.kolo

Chance liga
14. kolo 19. 9. 2020 17:00
AZ Heimstaden Havířov : LHK Jestřábi Prostějov 0:0 (-:-, -:-, -:-)
Sestavy:
Stezka (Štipčák) – L. Rutar, Kachyňa, Lytvynov, Rašner, Ševěček, Chroboček – O. Procházka, F. Seman, Kotala – Mrva, L. Bednář (A), Adamskı – D. Sklenář, Cihlář, Doktor – Petriska, Maruna (C), Fridrich.
Sestavy:
Bláha (Wolf) – Sova, Hefka, Staněk, Drtil, Hrdinka, Piegl – Motloch, Bartoš, Mrázek – Vachutka, T. Kaut, T. Jandus – Hrníčko, Chlán, Žálčík – Ouřada, M. Novák, Wojnar – Janeček.

Rozhodčí: Cabák, Pilnı – Bartek, Bohuněk