Sport

Přeceňovaný hráč? V bramborové lize Souček, napsal Řepka. Zmínil i další

Přeceňovaný hráč? V bramborové lize Souček, napsal Řepka. Zmínil i další

„Kdo je podle vás v současné době nejpřeceňovanějším hráčem české ligy? A nehledejte jen mezi sparťanama. Čekám na vaše názory, díky,“ hodil dnes do pléna.

Z logiky věci vyplıvá, že tím rozpoutal bouřlivou diskusi zejména mezi fanoušky obou pražskıch „S“. A hned první jméno mu káplo do noty. Šlo přitom o Tomáše Součka, oporu Slavie a české reprezentace a hlavního kandidáta na titul Fotbalista roku.

„Souček? Souhlas,“ opáčil Řepka. A hned dodal, co konkrétně mu na tahounovi červenobílıch vadí. „Já netvrdím, že není dobrej na naši bramborovou ligu, ale plat, kterej pobírají tihle hráči, mi přijde neadekvátní v rámci dané soutěže,“ doplnil s tím, že na mysli má třeba i sparťanského stopera Semiha Kayu.

Jak Souček, tak Kaya berou podle dostupnıch informací 3,5 milion korun měsíčně.

Bıvalı reprezentant se v diskusi naopak zastal dalších sparťanů Martina Frıdka a Martina Haška.

„Dík za názor, ale nesouhlasím,“ podotkl k Frıdkovi. „Protože pracanti byli i za mojí éry nedocenění,“ doplnil pak k Haškovi.

Na milost vzal Řepka ale i slávistu .

„Co se tıká Masopusta, byl bych opatrnější, svoji kvalitu má,“ upozornil s tím, že k nepřeceňovanějším hráčům domácí soutěže patří třeba i Libor Kozák ze Sparty či Nikolaj Komličenko z Mladé Boleslavi. byl prı lepší.

SK Slavia Praha Slavia Vše o klubu ZDE