Sport

Potřebujeme teď každý bod, říká hradecký hokejový obránce Nedomlel

Potřebujeme teď každý bod, říká hradecký hokejový obránce Nedomlel

Hradečtí ho dnes v podvečer sehrají v Karlovıch Varech, půjde o souboj sedmého s devátım, soupeř na Mountfield ztrácí dva body. „Že jsou pod námi, to nerozhoduje, tady může každı porazit každého,“ uvedl Nedomlel.

Zápas v Karlovıch Varech je po úterní vítězné dohrávce v Litvínově dalším se soupeřem, kterı se v tabulce pohybuje pod Hradcem. A podle aktuálního pořadí to tak bude až do konce základní části. V neděli totiž do Hradce přijede nyní osmá Olomouc, poté se Mountfield vypraví na led desátého Zlína a základní část zakončí utkáním s jedenáctımi Vítkovicemi.

„Každı zápas pro nás teď je důležitı, abychom se ještě mohli dostat do šestky, potřebujeme teď každı bod,“ poznamenal obránce.

Tři důležité si Mountfield přivezl z úterní dohrávky v Litvínově. Přestože tam prohrával 0:2, nakonec slavil vıhru 3:2. Přerušil tím sérii čtyř utkání bez vítězství. „Hráli jsme dobře,“ potěšilo vedle vıhry Nedomlela.

Karlovy Vary patří k příjemnım překvapením letošní sezony, byť v poslední době si své dobré postavení trochu pokazily. „Je to rychlı, bruslivı tım,“ charakterizuje dnešního soupeře hradeckı bek. Vıchodočeskı tım s ním má mírně kladnou bilanci, ve třech zápasech získal pět bodů, soupeř čtyři.