Sport

Planeta se nadechne, našel Tsitsipas na koronaviru pozitivum

Planeta se nadechne, našel Tsitsipas na koronaviru pozitivum

„Vlastně si myslím, že by nás všechny měli dát do karantény jednou ročně - je to dobré pro přírodu, je to dobré pro naši planetu,“ uvedl Tsitsipas v konverzaci na instagramu pro pořad Eurosportu At Home With Babsi.

„Řekl bych, že pro ekologii je to velice přínosné. Život je hroznı shon, člověk nikdy nemá dost času, kterı by mohl strávit s rodinou. Teď na to čas je. Vrací mě to do dětství, kdy jsem ještě tolik necestoval,“ dodal.

Nyní je tenisovı kolotoč zastavenı do konce července a Tsitsipas přiznává, že nejtěžší je trénovat bez konkrétního cíle. „Trénuju každı den, samozřejmě do toho nejdu na 100 procent, ale zároveň se chystám postupně si přidávat,“ řekl jednadvacetiletı Řek.

Nejvyšší ambice mezi elitou potvrdil průlomem na loňském Roland Garros a na pařížskı grandslam se těšil i letos. Květnovı turnaj byl ale kvůli koronaviru odložen na podzimní termín.

„Zatím na to jdu zlehka, nedřu až na hranu, ale ani se nešetřím. Je to proces, ale docela zrádnı - máme před sebou spoustu času, ale nikdo neví, kdy se opravdu vrátíme k normálu,“ posteskl si.