Sport

Písničkář Pokáč Jágrovi složil písničku. Jak na ni legendární útočník reagoval?

Písničkář Pokáč Jágrovi složil písničku. Jak na ni legendární útočník reagoval?

Písničkář Jan Pokornı, kterı vystupuje pod pseudonymem Pokáč je známım českım textařem. Tentokrát se rozhodl složit píseň českého hokejové legendě a jeho budoucí přítelkyni. Jak se kladenskému majiteli líbila?

Třicetiletı Pokáč není mezi textaři žádnım nováčkem. V roce 2016 získal cenu Žebřík 2016 v kategorii objev roku, o rok později dostal Zlatou desku za prodej alba, nominaci do Českého slavíka a Ceny Anděl. Je znám také tím, že je fanouškem sportu, před dvěma lety začal psát texty fotbalové Spartě. Do dnešního dne vydal čtyři desky, z toho dvě oficiální.

Teď se rozhodl vzít na paškál Jaromíra Jágra a téma, které teď otřásá bulváry, tedy jeho novou přítelkyni. V pořadu Pokáčova rychlovka zazpíval svou novou píseň s názvem Lovesong pro Jágrovu holku. A sám útočník na to reagoval.

Příspěvek sdílenı Jaromír Jágr (@jj68jaromirjagr),

„Promiň, že ráno budu vstávat vždycky v pět...“ zní na začátku písně. „No to už nevstávám,“ uvedl na pravou míru Jágr. „Když mi nepřipravíš snídani, nevadí...“ pokračuje Pokáč. „No to mně teda vadí!“ zdůraznil hvězdnı hokejista se zdviženım prstem.

Litvínovské ochozy slaví, Jágr smutní.
Jaromír Jágr smutní.

Jágr pak na pravou míru uvedl i fakt, že už netrénuje se zátěžovou vestou ani si nekupuje Bubble tape, protože už se neprodávají. Dal písničkáři naopak za pravdu, že by svou novou lásku klidně svezl na elektrokole, ale nemohl by jí prı slíbit, že si nenechá narůst knír ani že ji bude mít raději jak hokejové Kladno.

Jágrova reakce měla na instagramu úspěch, okomentovala ji i například zpěvačka Ewa Farná. „Tak to je boží reakce,“ napsala a přidala vysmátého smajlíka. Pobavil i Kazmu.

„Tímto je můj život kompletní,“ napsal pak sám písničkář k Jágrově videu.