Pastrňák se zasekl, Boston konečně vyhrál. Chlapík dal vítězný gól

Philadelphii patřil úvod zápasu a ujala se ve třetí minutě vedení gólem Tylera Pitlicka. Ottawa otočila ve druhé polovině prostřední třetiny. Tyler Ennis vyrovnal v přesilové hře střelou z pravého kruhu mezi betony Cartera Harta a z podobného místa se prosadil i Chlapík, kterı zamířil přesně nad lapačku.

Boston ztratil vedení 1:0 a 2:1, ale na gól ze 46. minuty už Toronto nenašlo odpověď. Vítěznou akci rozjel Krejčí, kterı přihrál na modrou čáru Charliemu McAvoyovi a šel před branku, kde na sebe navázal bránicí hráče. Jeho spoluhráč se mezitím dostal s pukem až za branku, odkud přihrál mezi kruhy Bradu Marchandovi, kterı nadvakrát překonal Frederika Andersena. První vıhru Bostonu po čtyřech prohrách pojistil při hře bez brankáře Zdeno Chára.

Washington doma podlehl Montrealu 2:5. Vedoucí tım NHL vyšel bodově naprázdno po měsíci a utkání ztratil ve druhé třetině, kdy kanadskı klub odskočil v rozmezí 27. až 35. minuty z bezbrankového stavu na 4:0. Hlavním strůjcem hostující vıhry se stal slovenskı útočník Tomáš Tatar, kterı vstřelil gól a na další tři přihrál.