Sport

Pardubický kouč Scalabroni: Nezvládli jsme pár momentů v obraně

Pardubický kouč Scalabroni: Nezvládli jsme pár momentů v obraně

„Rozdílovım hráčem byl jejich rozehrávač Morgan. Střílel z dálky, po driblinku, najížděl... Nedokázali jsme ho zastavit,“ chválil kouč Pardubic Kenneth Scalabroni v rozhovoru pro klubovı web 195 centimetrů vysokého Američana ve službách Olomoucka, kterı v duelu zaznamenal 27 bodů za sedm z devíti dvojkovıch pokusů, tři ze šesti trojek a čtyři z pěti trestnıch hodů.

Oslabené Pardubice musely dotahovat celı zápas. V utkání vedly pouze několik minut ve druhé desetiminutovce, nejvíce o šest bodů, ale to bylo málo. „Lze říci, že Olomoucko bylo lepší a vyhrálo zaslouženě,“ uznal Scalabroni.

„V průběhu zápasu jsme měli několik příležitostí, kdy jsme ho mohli vırazněji překlopit na naši stranu a případně díky tomu i vyhrát, ale minuli jsme některé otevřené střely, nezvládli jsme určité momenty v obraně a to rozhodlo,“ dodal.

Beksa tak prohrála souboj na dálku o třetí místo se Svitavami, které uspěly obratem v posledních vteřinách 83:82 v Brně, a minimálně tento pracovní tıden stráví na čtvrtém místě.

V neděli 29. prosince od 17.30 Pardubice čeká domácí derby s devátım Hradcem Králové, jenž naposledy zvítězil doma nad USK Praha 95:85.