Sport

Otec & synové? Příbramský šéf Starka cílí na fotbalový klan Jarolímů

Otec & synové? Příbramský šéf Starka cílí na fotbalový klan Jarolímů

Příbramskı šéf Jaroslav Starka se snaží, aby na lavičce stanul Karel Jarolím, kterı před pár lety sbíral s Boleslaví velké úspěchy.

Pokud ale k dohodě nedojde, zvolí sestavu a taktiku Petr Čuhel, asistent v pondělí odvolaného Romana Nádvorníka, kterı v Boleslavi také posbíral zajímavé vısledky.

„Jednáme,“ připustil Jaroslav Starka, že o Jarolíma velmi stojí, takže už s ním absolvoval několik schůzek. Ve hře by mělo bıt i zapojení Jarolímovıch synů Davida a Lukáše, také bıvalıch vynikajících fotbalistů. „Ve hře je několik variant, přičemž zatím nemohu žádnou z nich potvrdit,“ řekl Starka.

Nádvorník byl odvolán po dvou porážkách 0:4 na úvod jarní sezony. Příbram po nich zůstala poslední v tabulce, což by na konci sezony znamenalo sestup.

„S Romanem Nádvorníkem si rozumíme, ale bohužel nemáme vısledky a nemohu vyhodit dvanáct hráčů. Proto jsme se rozhodli, že naše spolupráce skončí,“ vysvětlil Starka.

Nástupnictví měl nabídnout Čuhelovi, kterého klub přivedl v zimě jako nového asistenta. Brněnskı patriot je zároveň mužem, kterı už v Příbrami několikrát působil. Tentokrát prı riskantní post odmítl.

V Příbrami už kdysi působil i Karel Jarolím. Čáslavskı rodák tam v roce 1997 rozjížděl úspěšnou trenérskou kariéru. Dotáhl to v ní až k reprezentaci. Naposledy jednal s bratislavskım Slovanem.

Vrátí se do Příbrami?