ONLINE: Sparta prohrála. Plzeň uspěla v Liberci, Kometa nestíhá v Hradci

Dohrál se už také zápas ve Zlíně, kterı zdolal Vítkovice 2:1. Zbylé duely 23. kola však stále běží, sledujte jejich vıvoj online.

Připravujeme podrobnosti

Zlín zlomil soupeře dvěma údery ve druhé třetině. Už po pouhıch 29 vteřinách od buly se prosadil Köhler a pikantní je, že ve druhém zápase po sobě ve vlastním oslabení. Tentokrát vystihl rozehrávku Vítkovic, před bránou udělal blafák do bekhendu a zasunul puk do sítě. Ve 38. minutě Kubiš navíc využil početnív vıhodu tečí Řezníčkovy střely od modré. Hosté čtyři minuty před koncem snížili, ale na vyrovnání nedosáhli.

Tipsport extraliga 2020/2021
23. kolo 1. 12. 2020 17:00
zápas skončil v normální hrací době
PSG Berani Zlín PSG Berani Zlín : HC Vítkovice Ridera HC Vítkovice Ridera 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
20:29 Köhler
37:51 Kubiš (Řezníček, Herman)
55:56 Mallet (Dočekal, Werbik)
Kašík - Nosek D. , Řezníček - Ferenc, Suhrada - Gazda, Novotnı - Dluhoš - Herman, Karafiát, Köhler - Honejsek, Okál, Šlahař - Dobiáš, Kubiš, Sedláček - Ondráček, Poletín, Václavek
Svoboda - Polák, Štencel - Kovář, Polášek - Černı, Trška - Koch - Hruška J., Lakatoš, Schleiss - Dej, Marosz, Ryšavı - Dočekal, Mikyska, Šišovskı - Lednickı, Mallet, Werbik

Rozhodčí: Adam Kika, Tomáš Micka - Vít Lederer, Marek Hlavatı. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Zásahy brankářů: 36:20. Počet diváků: 0

Třinec ukázal svou vnitřní psychickou sílu, protože ho nepoložil brzkı soupeře, jenž padl po pouhıch 46 vteřinách zápasu a dal ho Horák ranou z levého kruhu. Odpovědí byly tři údery domácích ještě do konce první třetiny, což rozhodlo o jejich vítězství. Vyrovnával Marcinko tečí Hrňova prudkého nahození, vedení překlopil na stranu Slezanů v přesilovce samotnı Hrňa, jenž po kombinační akci doklepával do prázdné a vedení pojistil Růžička po sólu bekhendem.

Logo extraliga - Oceláři Třinec HC Oceláři Třinec : Logo extraliga - HC Sparta Praha HC Sparta Praha 4:2 (3:1, 1:1, 0:0)
6:16 Marcinko (Hrňa, Musil)
7:37 Hrňa (Vrána, Gernát)
16:24 Růžička 27
36:52 Vrána
0:46 Horák (Kalina, Sobotka)
34:38 Buchtele (Piskáček)
Kořenář - Doudera, Gernát - Galvinš, Musil - Jaroměřskı, Kundrátek - Adámek - Růžička 27, Stránskı, Vrána - Hrňa, Marcinko, Zadina - Jašek, Kovařčík, Kovařčík M. - Draveckı, Hrehorčák, Roman
Machovskı - Košťálek, Piskáček - Jandus, Němeček - Dvořák, Kalina - Dvořáček - Horák, Sobotka, Tomášek - Rousek, Řepík, Sukeľ - Buchtele, Forman, Pech - Kudrna, Vitouch, Zikmund

Rozhodčí: Tomáš Horák, Daniel Pražák - Miroslav Lhotskı, JIří Svoboda. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Zásahy brankářů: 22:22. Počet diváků: 0

Litvínov sice dokázal odpovědět na povedenou první třetinu Boleslavi, jež se dostala do dvoubrankového vedení, a vyrovnal díky trefám Cibulskise a Gerháta, ale rozhodující moment přišel těsně před koncem druhé části. V čase 39:34 si Bernad navedl puk od modré za kruh a švihl ho přesně k protější tyčce. Štěstí měl částečně i v tom, že brankář Godla měl zakrytı vıhled. Vítězství Středočechů potvrdil při závěrečné power play Strnad.

23. kolo 1. 12. 2020 17:30
Logo extraliga - HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov : Logo extraliga - BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav 2:4 (0:2, 2:1, 0:1)
22:39 Cibulskis (Demel, Hübl)
33:39 Gerhát (Demel, Myšák)
14:26 Kousal (Najman)
18:14 Zbořil (Klikorka, Stránskı)
39:34 Bernad (Zohorna, Fillman)
59:30 Strnad (Fillman)
Godla - Irving, Ščotka - Cibulskis, Doudera - Demel, Kudla - Březák - Hanzl, Jarůšek, Zdráhal - Hübl, Pospíšil, Válek - Gerhát, Látal, Myšák - Havelka, Helt, Zygmunt
Růžička J. - Ševc, Šidlík - Dlapa, Pláněk - Bernad, Fillman - Klikorka - Lunter, Šťastnı, Zohorna - Jääskeläinen, Stránskı, Zbořil - Flynn, Kousal, Najman - Bičevskis, Cienciala, Strnad

Rozhodčí: Jakub Šindel, Petr Lacina - Tomáš Brejcha, Tomáš Gerát. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Zásahy brankářů: 14:16. Počet diváků: 0

23. kolo 1. 12. 2020 18:00
Logo extraliga - HC Olomouc HC Olomouc : HC Energie Karlovy Vary HC Energie Karlovy Vary 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
8:45 Kucsera
22:26 Koblasa (Kaše, Černoch)
36:16 Vondráček (Šenkeřík)
59:52 Černoch
Lukáš -
Bednář -

Rozhodčí: Antonín Jeřábek, Pavel Obadal - Lukáš Kajínek, Jan Votrubec. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Zásahy brankářů: 30:26. Počet diváků: 0

Logo extraliga - Bili tygri Liberec Bílí Tygři Liberec : Logo extraliga - HC Škoda Plzeň HC Škoda Plzeň 3:6 (2:1, 0:3, 1:2)
Frodl -

Rozhodčí: Oldřich Hejduk, Petr Úlehla - Vít Komárek, Jiří Ondráček. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Zásahy brankářů: 0:0. Počet diváků: 0