Sport

ONLINE + Třinec vede 3:1 nad Spartou. Liberec - Plzeň 0:1

ONLINE +  Třinec vede 3:1 nad Spartou. Liberec - Plzeň 0:1

Třinec - Sparta

Zlín - Vítkovice

Litvínov - Mladá Boleslav

Liberec - Plzeň

Mountfield HK - Kometa

Olomouc - Karlovy Vary

Pardubice - České Budějovice

HráčTımGAKBZ+/-TMS
1.Martin Růžička71825149443
2.Milan Gulaš716231711068
3.Matěj Stránskı1472114112236
4.David Šťastnı126181511446
5.Antonín Honejsek5111615-12216
6.Martin Gernát312151291622
7.Radim Zohorna871515111036
8.Filip Hronek591416111641
9.Michal Řepík6814184845
10.Peter Georg Schneider1131414-3432
Zobrazit celou tabulku

ZVVPPPPSkóreB
1. Třinec 131111061:3136
2. Plzeň 16931356:3334
3. Sparta 17912555:4031
4. K. Vary 14910442:4429
5. Mountfield 15810642:3126
6. M. Boleslav 14712450:3625
7. Liberec 15622542:3624
8. Vítkovice 13423434:4019
9. Brno 13421634:3917
10. Olomouc 14402826:4714
11. Litvínov 13231725:3513
12. Zlín 143101034:4611
13. Pardubice 14221928:5211
14. Č. Budějovice 15204936:5510