ONLINE: Třinec dál neporažen, Sparta slaví v Hradci. Kometa hraje v Plzni

Připravujeme podrobnosti

Vyrovnané a urputné utkání rozhodli hosté devět minut před koncem, kdy Sukeľ dostal parádní přihrávku zpoza branky a stačilo mu pouze dorazit kotouč do sítě. Sparta tím doknnala obrat, protože od sedmé minuty prohrávala, když v přesilovce otevřel skóre Orsava. Hosté však ještě do první přestávky vyrovnali, byl to Tomášek, jenž v přesilovce zvedl ruce nad hlavu po Sobotkově milimetrové přihrávce.

Tipsport extraliga 2020/2021
21. kolo 27. 11. 2020 17:00
zápas skončil v normální hrací době
Logo extraliga - Mountfield Hradec Králové HK Mountfield Hradec Králové : Logo extraliga - HC Sparta Praha HC Sparta Praha 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
6:06 Orsava (Růžička, Hronek)
18:32 Tomášek (Sobotka)
50:53 Sukeľ (Řepík)
Lukeš - Nedomlel, Zámorskı - Čáp, Hronek - Pavlík, Šalda - Cingel, Klíma 67, Smoleňák - Orsava, Růžička, Sklenář - Klíma 34, Lev, Perret - Jergl, Koukal, Pavlík, Pilař
Machovskı - Košťálek, Piskáček - Jandus, Němeček - Dvořák, Mikliš - Poizl - Horák, Sobotka, Tomášek - Rousek, Řepík, Sukeľ - Buchtele, Forman, Pech - Dvořáček, Kudrna, Vitouch

Rozhodčí: René Hradil, Tomáš Veselı - Lukáš Rampír, Radek Špringl. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Zásahy brankářů: 0:0. Počet diváků: 0

Rozhodující gól padl v čase 35:38 za stavu 3:3. Třinec ho vstřelil v přesilovce: Růžička nahrál doleva Hrňovi, jehož střelu brankář Pavelka vyrazil jen ke Stránskému. Pro něj už nebyl problém doklepnout kotouč do sítě. Domácí šli po změně stran do trháku na 5:3. Pro Liberec je vısledek zklamáním, jelikož se dostal během prvních sedmi a půl minut do dvougólového vedení. O něj ale ještě do první sirény přišel.

Logo extraliga - Oceláři Třinec HC Oceláři Třinec : Logo extraliga - Bili tygri Liberec Bílí Tygři Liberec 6:4 (2:2, 2:1, 2:1)
Pavelka -

Rozhodčí: Pavel Hodek, Adam Kika - Jiří Ganger, David Klouček. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Zásahy brankářů: 0:0. Počet diváků: 0