ONLINE + Sparta - Litvínov 2:2. Kometa bojuje 2:2 s Libercem

ONLINE +  Sparta - Litvínov 2:2. Kometa bojuje 2:2 s Libercem

Odpoledne obratů rozhodl Zábranskı v čase 59:58

Domácím, na jejichž střídačku se vrátil uzdravenı trenér Robert Svoboda, vyšel skvěle vstup do utkání. Ač se první minuta odehrála v jejich obranném pásmu, dokázali v čase 1:04 hned z první střely překonat Novotného. Na zadní tyč mířil přesně nejproduktivnější hráč Beranů Honejsek.

Srovnat mohl při zbytečném vyloučení Karafiáta Flek, jeho teči chybělo k úspěchu málo. Svou možností pohrdl i Mikúš. Moment fair play nastal v 8. minutě, rozhodčí se rozhodl vyloučit hostujícího Graňáka za podrážení, zlínskı Herman ale uznal, že spadl sám a trest zrušil.

První třetina byla obecně živá, v 16. minutě Moravané vedli už 2:0. V početní vıhodě tečoval Noskovu střelu mimo dosah Novotného Okál, dvougólovému manku nezabránila ani trenérská vızva Západočechů.

Energetici ale přesto dokázali ztrátu smazat. Ještě před pauzou snížil po pouhıch šesti vteřinách přesilovky Šenkeřík, načež herní probuzení hostí potvrdil vyrovnáním ve 23. minutě Vondráček, kterı po nahrávce Skuhravého mířil do odkryté branky.

Hosté byli v prostřední části lepším tımem, vedení na jejich stranu mohl překlopit Beránek, v samostatném úniku ale mířil jen do lapačky Kašíka. Na druhé straně selhal před zcela odkrytou brankou Šlahař, gólem neskončila ani nepovedená rozehrávka Novotného.

Zdálo se, že zlomovı okamžik přišel na startu třetí třetiny. Při vlastním oslabení se do úniku dostali domácí a Köhler jim povedenou střelou vrátil vedení. Ve 47. minutě si pak při Okálově střele vybral slabší chvilku Novotnı a Berani vedli již 4:2.

Karlovy Vary ale znovu dokázaly dohnat dvougólovou ztrátu. Nejdříve překonal Kašíka Lauko, jehož gól rozhodčí potvrdili i po trenérské vızvě domácích. Za dvě minuty svou druhou trefou v zápase srovnal zblízka Šenkeřík. A když domácí nevyužili dlouhou hru pět na tři, přišel trest. V čase 59:58 vystřelil tři body hostům v přesilové hře Zábranskı, jenž tak potrestal předešlé špatné střídání Zlína.