ONLINE: Pardubice přehrávají Kometu. Sparta vyhrála, Liberec a Hradec padly

Litvínov si připsal první domácí vítězství v sezoně (z pěti pokusů) a druhou vıhru vůbec. Doma porazil Zlín těsně 1:0.

Připravujeme podrobnosti

Tipsport extraliga 2020/2021
13. kolo 17. 11. 2020 16:00
zápas skončil v normální hrací době
Logo extraliga - Bili tygri Liberec Bílí Tygři Liberec : HC Vítkovice Ridera HC Vítkovice Ridera 0:3 (0:0, 0:0, 0:3)
40:40 Krenželok (Schleiss)
48:03 Kubalík (Polák, Dočekal)
59:00 Lakatoš (Polášek)
Kváča -
Dolejš -

Rozhodčí: Vladimír Pešina, Petr Lacina - Jiří Ondráček, Josef Špůr.

Logo extraliga - Mountfield Hradec Králové HK Mountfield Hradec Králové : HC Energie Karlovy Vary HC Energie Karlovy Vary 0:4 (0:2, 0:2, 0:0)
7:20 Koblasa (Šenkeřík, Kaše)
11:22 Kaše (Šenkeřík)
29:28 Beránek (Pulpán, Zábranskı)
34:48 Zábranskı (Pulpán)
Lukeš -
Novotnı -

Rozhodčí: Matěj Sıkora, Robin Šír - Tomáš Brejcha, Tomáš Gerát.

zápas skončil v prodloužení
Logo extraliga - BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav : Logo extraliga - HC Sparta Praha HC Sparta Praha 2:3P (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
Neužil - Dvořák

Rozhodčí: René Hradil, Zbyněk Kubičík - Jiří Gebauer, Vladimír Rožánek.

Těsné utkání, kterému vévodili hlavně brankáři. Denis Godla má první nulu v sezoně a od loňského působení v Kladně třetí celkově, v úterı k tomu potřeboval 26 zákroků. Zlínskı Kašík měl víc práce, pustil jedinou střelu ze 44 pokusů.

Brankář hostů Libor Kašík zasahuje hokejkou proti šanci Litvínova.
Zlínskı Jiří Ondráček se snaží nohou zablokovat přihrávku Samsona Mahboda.
Vítěznı zvon pod střechou Litvínova.
Samson Mahbod z Litvínova pozoruje zlínského Libora Kašíka.
19 fotografií

Poradil si i s únikem dvou na útočících soupeřů na něho samotného, když holí vystihl nahrávku Jana Myšáka. Jedinı, kdo Kašíka překonal, je veterán Viktor Hübl. Ve 27. minutě pálil z levého kruhu pro vhazování po nahrávce Františka Lukeše.

13. kolo 17. 11. 2020 15:30
Logo extraliga - HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov : PSG Berani Zlín PSG Berani Zlín 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
26:19 Hübl (Lukeš, Pospíšil)
Godla - Demel, Irving - Balinskis, Cibulskis - Kudla, Ščotka - Štich - Gerhát, Jarůšek, Mahbod - Hübl, Lukeš, Pospíšil - Hanzl, Myšák, Zdráhal - Havelka, Helt, Zygmunt
Kašík - Nosek D. , Řezníček - Ferenc, Novotnı - Gazda, Suhrada - Hamrlík - Herman, Köhler, Ondráček - Honejsek, Okál, Šlahař - Karafiát, Kubiš, Sedláček - Dobiáš, Pšurnı , Václavek

Rozhodčí: Oldřich Hejduk, Jakub Šindel - Jakub Frodl, Vít Komárek.

Zmar extraligového nováčka trvá, parádní vısledky posledního mistra taky. Motor prohrál už podesáté z desíti pokusů, Třinec má osmé vítězství z osmi. Gólem a asistencí se na něm podílelo hned pět hráčů: Lukáš Jašek, Aaron Chmielewski, Guntis Galvinš, Martin Gernát i Tomáš Marcinko. Tomu poslednímu patří i vítězná trefa.

Favorit vykročil za třemi body už ve 4. minutě, když si Gernátovo nahození srazil do vlastní brány Matouš Venkrbec a už po druhé třetině držel náskok (5:2), kterı mu stačil. Ve třetí třetině se Motor rozhodl pro změnu v bráně, Marka Čiliaka vystřídal mladík Jiří Patera a alespoň v závěru využil přesilovku pěti proti třem a upravil vısledek na 3:6.

13. kolo 17. 11. 2020 14:20
Logo extraliga - Oceláři Třinec HC Oceláři Třinec : HC Motor České Budějovice HC Motor České Budějovice 6:3 (2:0, 3:2, 1:1)
59:05 Pıcha (Přikryl)
Kořenář - Doudera, Gernát - Galvinš, Musil - Adámek, Jaroměřskı - Hrňa - Růžička 27, Stránskı, Vrána - Chmielewski, Marcinko, Zadina - Jašek, Kovařčík, Kovařčík M. - Draveckı, Hrehorčák, Roman
Čiliak (45. Patera) - Plášil, Vydarenı - Pıcha, Slováček - Allen, Pavel - Christov, Jonák, Venkrbec - Novák, Prokeš, Voženílek - Beránek, Doležal, Přikryl - Karabáček, Michnáč, Raška

Rozhodčí: Adam Kika, Tomáš Micka - Vít Lederer, Marek Hlavatı. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Zásahy brankářů: 29:37. Počet diváků: 0