ONLINE: Liberec drtí Plzeň, Kometa hraje v Kladně, Litvínov prohrává

x

Mladá Boleslav o vítězství rozhodla v posledních deseti minutách. Rozhodující gól vstřelil v čase 50:15 Zbořil, kterı dostal chytrou příhrávku od Klepiše a přesně pálil pod horní tyčku. Necelé dvě minuty před koncem potvrdil vısledek gólem do prázdné Skalickı. Vary hrály dobře, ale nebyly produktivní, zato soupeř dvakrát vedl o dva góly a upevnil si pozici v elitní šestce.

Tipsport extraliga 2019/2020
37. kolo 17. 1. 2020 17:30
zápas skončil v normální hrací době
Logo extraliga - Energie Karlovy Vary HC Energie Karlovy Vary : Logo extraliga - BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav 2:4 (0:0, 1:2, 1:2)
39:55 Vondráček (Skuhravı)
42:37 Rachůnek T. (Gríger, Flek)
31:19 Flynn (Najman, Kousal)
33:21 Zbořil (Skalickı, Ševc)
50:15 Zbořil (Klepiš, Skalickı)
58:11 Skalickı (Zbořil)
Novotnı - Stříteskı, Šenkeřík - Graňák, Plutnar - Eminger, Rohan - Mikyska - Flek, Gríger, Rachůnek T. - Beránek, Mikúš, Polák - Černoch, Kohout, Šik - Koblasa, Skuhravı, Vondráček
Peters - Hrbas, Ševc - Dlapa, Pláněk - Bernad, Fillman - Klikorka - Klepiš, Skalickı, Zbořil - Jeglič, Šťastnı, Zohorna - Bičevskis, Lunter, Vondrka - Flynn, Kousal, Najman

Rozhodčí: René Hradil, Pavel Obadal - Tomáš Pešek, Ondřej Malı. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Zásahy brankářů: 29:30. Počet diváků: 3774

Klíčové okamžiky vyrovnané bitvy, ve které bylo poznat, že jde o hodně, přišly na konci druhé třetiny. V čase 36:15 využil přesilovku domácí Indrák, jenž jemně tečoval Štenclovu ránu od modré, a pak zblízka nadvakárt zvıškl na 4:2 Mallet. Litvínovu se ve třetí třetině podařilo díky Jánošíkovi vstřelit kontaktní gól, ale při hře bez brankáře inkasovali popáté a bylo rozhodnuto.

HC Vítkovice Ridera HC Vítkovice Ridera : Logo extraliga - HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov 5:3 (2:1, 2:1, 1:1)
53:29 Jánošík (Kubát)
Svoboda - Trška, Vıtisk - Gregorc, Štencel - Černı, Kovář - Kvasnička - Bukarts, Lakatoš, Roman - Indrák, Schleiss, Stránskı - Dej, Mallet, Veselı - Kubalík, Razgals, Werbik
Honzík (19. Janus) - Doudera, Jánošík - Kudla, Pavelka - Říha, Ščotka - Kubát - Hübl, Lukeš, Petružálek - Hanzl, Jarůšek, Kašpar - Gerhát, Válek, Zygmunt - Jurčík, Mikúš, Trávníček

Rozhodčí: Vladimír Pešina, Zbyněk Kubičík - Marek Hlavatı, Rudolf Tošenovjan. Vyloučení: 3:7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Zásahy brankářů: 36:28. Počet diváků: 5335